Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csak úgy ok nélkül jöhetnek...

Csak úgy ok nélkül jöhetnek házkutatásra?

Figyelt kérdés
Egy rosszakaróm (nem tudom ki) rámfogta elvileg hogy én szoktam füvezni, meg köpött olyan embereket is akik nem is csinálják. Ilyen esetben ha házkutatásra jönnek, tudok valamit ellenkezni? Mert soha nem nyúltam hozzá ehhez a sz*rhoz, és tudom milyen korrupt a rendőrség, félek hogy hoznak magukkal 1g-t és lerakják valahova és megtalálják. Ügyvédhez elmenjek esetleg? Vagy azzal érvelhetek ha jönnek hogy ügyvéd nélkül nem vagyok hajlandó belemenni?

2022. szept. 29. 08:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Még ha 1-1 szál cigit el is szívtatok, szted majd neki állnak a bizonyítási eljárásnak?


Mire a rendőrség el jut oda, hogy meg van a kellő adatgyűjtés, tanú vallomások, stb. és beidéz Téged gyanúsításra esetleg kimennek házkutatásra, feltételezhető, hogy Te eltünteted azt a pár szál cigit meg réges rég kiürül a szervezetedből a cucc... a rendőrség csak alapos indokkal gyanúsít meg bárkit is meg ami szinte 100%, hogy egy bíró előtt megállja a helyét...


Az ilyennel, aki bosszúból akar ilyen xarral besározni, bemószerolni, NEM foglalkozik a hatóság!

2022. szept. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Messziről jött ember mondhat, amit akar. Ha más szál nem vezet hozzájuk, pl. egy terjesztőtől, akkor nem hinném, hogy foglalkoznak vele. Pláne, hogy ha NÉHA-NÉHA füveznek, akkor egy hipp-hopp elrendelt vizsgálat az égvilágon semmit se fog kimutatni.

Nem véletlen, hogy a szórakozóhelyeken szoktak razziázni, ahol konkréten belőtt állapotban lehetnek fiatalok, nem utólag leveleznek velük, hogy fáradjanak be egy vizsgálatra.

2022. szept. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Az nagy hülyeség lenne ha besétálnék, és mondanám hogy kaptam egy fülest hogy fel lettem dobva ok nélkül, és szeretném kitisztázni a nevem?
2022. szept. 29. 08:47
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hülyeség lenne.

Mit agyalsz ezen? Éld tovább az életedet! Ne fossál már!

2022. szept. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a legnagyobb!
2022. szept. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Sosem volt még ilyenben részem, és kicsit félek.

A munkámat nem szeretném elveszíteni, mert ha mégis kijönnek/felkeresnek (munkahelyemen), főnökömnek nehezen adom be hogy ok nélkül történt. Főleg hogy egy hatalommániás főnökről van szó.

2022. szept. 29. 08:50
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, több zaklatási ügyem volt mint ahány éves vagy! Nem lesz semmilyen ügyed, nem fognak keresni!
2022. szept. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Rendben!

Megfogatom a tanácsokat amiket adtatok!

Köszönöm szépen srácok❤ Nagyok vagytok.

2022. szept. 29. 08:52
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell hozzá semmilyen bírói engedély de még ügyészi sem. Elég ha bűncselekmény gyanúja merül fel és el is rendelték a nyomozást.
2022. szept. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 árokpart ***** válasza:
94%
19-es Engedély mindneképpen kell hozz, csak halaszthatatlan nyomozati cselekmény miatt gyorsabban az engedély előtt megtartható a házkutatás. A világon mindnehol kell engedély hozzá pláne az EU-ban.
2022. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!