Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek mi lesz a vége?

Szerintetek mi lesz a vége?

Figyelt kérdés

Valaki állít rólam valamit, hogy magáról elterelje a gyanút. Gyanúsítottként kihallgattak, házkutatás is volt, de nem találtak semmit, hiszen semmi közöm ehhez, viszont szembesítés is lesz.

Hol lesz ennek a vége, és mi történik olyankor, ha senki semmit nem tud igazolni, hisz az én szavam van az övé ellen szinte.



2022. okt. 17. 20:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
10: valakivel összekeversz.
2022. okt. 18. 17:34
 12/18 veterán vas ***** válasza:

Tessék mondani!

Ha senki nem tud semmit igazolni, akkor minek alapján indulna bármiféle eljárás?


Tegyük föl, ha én azt állítom, hogy a szomszéd disznót tart a hetedik emeleten, akkor egyből házkutatás, és kihallgatás várható?

Nehéz elhinni.............

2022. okt. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Úgy történt a dolog, hogy egy csávó, aki gyanúsított egy ügyben a barátnőjével szembeni meztelen képek közzétételével kapcsolatban meggyanúsított, hogy én töltöttem fel azokat a képeket.

Valóban irt nekem a csávó és küldött nekem képeket, de én azokat nem mentettem le, nem tettem közzé sehol.

A csávóval sosem találkoztam, pár alkalommal megkeresett, de mégis engem akarnak vele szembesíteni, mert nyilván azt mondtam ami az igazság, ő pedig csak magáról akarja a felelősséget elhárítani. Az adott csajjal az esemény előtt másfél évvel beszéltem utoljára és nem volt egy hónapos se az összejárásunk, mert az csak egy szex kapcsolat volt az említett csávó háta mögött, de ez nem az én lelkiismeretem kérdése.

2022. okt. 19. 14:40
 14/18 anonim ***** válasza:

Ááh, szóval, a csaja megcsalt Veled, kiderült, most meg úgy akarnak bosszút állni, hogy a hatóságokat felhasználva lejáratnak...


Nah, srácok, így kezdődött az én történetem is 5 éve... :)


A szegedi zaklató :)

2022. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Értelmes hozzászólásokat kérnék a témában. Köszönöm.
2022. okt. 19. 17:49
 16/18 anonim ***** válasza:

Haver, egy cipőben járunk.

Csak azért írtam, mert engem itt ismernek sokan meg a történetem.


Anno velem is így kezdődött, össze járogattunk egy csajjal aki ki ment végül külföldre, össze balhéztunk, azóta mindig van ilyen-olyan rendőrségi ügyünk.


Sztem Te is készülj fel erre!

2022. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem hasonló az ügyünk. A csávó hülyeséget csinált, abból baj lett, és most próbálja magáról letolni a felelősséget.
2022. okt. 20. 11:22
 18/18 anonim ***** válasza:
Pont mint nálam csak nálam a csaj hibázott...
2022. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!