Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nyíregyházán miért akarták...

Nyíregyházán miért akarták rámhívni a rendőrséget?

Figyelt kérdés

Debrecenben élek és jártam Nyíregyházán sétálni és egy művelődési házban rendezvény volt, kint már sötét volt és bent égett a villany. Pont folyt a rendezvény és kívül megálltam és nézegettem befele az ablakon. Néztem milyen rendezvény volt ott. Ekkor bent felállt egy 50-55 éves körüli nő és kijött, majd azt mondta nekem, hogy "Te mit keresel errefele?" Azt mondta, hogy "Menjél el 8nnen de nagyongyorsan, mert hívom a rendőrséget!"


Majd egy panel 10 emeletesbe felmentem a tizedik emeletre a lift előtérhez, ahonnan kinéztem a városra. Ekkor egy 70-75 éves körüli őszhajú idős férfi kijött az egyik 10. emeleti lakásból és azt mondta nekem, hogy mit keresek ott, ő nem ismer, mert nem lakok a lépcsőházba és menjek lefelé és kifelé a házból, mert hívja a rendőrséget. De elég mérgesen mondta.


Én mindkét esetben nem ellenkeztem, vissza sem szóltam, mert Nyírígyházán ha kihívják a rendőrséget és rámkennek vmi bűncselekményt ott úgy őrízetbe vennének mint a huzat.


Viszont én nem csináltam semmit, csak benéztem a művházba majd kinéztem egy panelház lépcsőház ablakából és ennyi, de mindkét esetben nem valósítottam meg semmit, ami kimerítené a 2012.évi C. törvényt, és a 2012.évi II.évi szabálysértési törvényt.



Érdekel, hogy ennek ellenére miért akarták kihívni a rendőrséget?


Ha valami jogsértést mégis elkövettem, mondjátok meg mi volt az.


Illetve, ha ennyiért kihívták volna a rendőrséget és én nem megyek el onnan, hanem megvárom őket, a rendőrök mit csináltak volna?



2022. dec. 22. 21:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és a lépcsőházban, aki kijött idős úr és elküldött, kék mackónadrágban volt fehér csíkok voltakba mackón. A pulcsi is mackó volt.
2022. dec. 22. 21:56
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismernek már hogy lopós vagy.
2022. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 qkker1 ***** válasza:
100%
Már megint mit tettél Walsh /Levike/?
2022. dec. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok már lopós.


[link]

2022. dec. 22. 22:05
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

Támadnak a helybéli rasszista erők. Nem vagy valami előítéletnek okot adó egyén?

Nekem hasonló kihágásom volt Budapesten egy kórházban, ahol is mertem ottartózkodni, mire egy nem túl kedves hölgyike el akart zavarni(anyámat kísértem be)

Tettem mindezt fehér, hetero férfiként, ellenben ha rövid, színeshajú kövérkés, látványosan leszbikus lény lettem volna, nem ér ilyen diszkrimináció....

2022. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Levike, téged már mindenütt ismernek. Tudom, te nem lopsz, de hozod magaddal a rossz szerencsét: mindig akkor tűnnek el dolgok az öltözőkből vagy sátrakból, mikor épp arra jársz.
2022. dec. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek is van hozzá érzéke, hogy kiszúrja a lopós alakokat.

Egyszer állt a férjem az erkélyen, és közölte, hogy az a pasi lent nem lakik itt, és úgy nézelődök, mint aki felméri a terepet, hogy mit lehetne ellopni.

Megkérdezte tőle mi járatban, azt válaszolta egy barátját várja.

Azon a héten még többször is láttuk azt az alakot, órákon át kóvályogni a környéken. A terfigyelő kamerákat alaposan megnézte.



A lépcsőházban is mindenkit elzavar, aki csak "nézelődik".

Magánterület, aki nem lakik itt, és nem ismerőshöz jött, annak nincs keresni valója.

Mit figyel, a zárat az ajtón?

Vagy mint a Levike félék, hogy esetleg nyitva maradt-e egy ajtó a nyári melegben?


Egyszerűen gyanúsan viselkedtél.

Jól tették, hogy elküldtek.

2022. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ki a bánat az a Levike?
2022. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8

Levike Debrecenben lakik, és időnként kérdésekkel árasztja el a kategóriát.

Több apró lopásos ügye miatt felfüggesztettet kapott, majd megfejelte az egészet azzal, hogy a debreceni muzulmán hitközösségtől (vagy annak egy tagjától) lopott 300 ezer Ft értékű forintot és valutát.

Akkor ült 8 hónapot, de van még egyéb is a rovásán, esélyes hogy ül még.

Emiatt be van tojva.

A 8 hónap alatt 1 fős zárkában ült, egyedül, nyugi volt.

De nincs rá garancia, hogy megint ilyen jó dolga lesz.

Ezekről ő ír részletesen, vicces stílusban.

2022. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én vagyok.

Jól írja a #9.


Ex bűnelkövető vagyok, aki sokat lopott már PÉNZT.

2022. dec. 29. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!