Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek lesz megkéselt...

Szerintetek lesz megkéselt rendőrök után valami új szabály, hogy ha agresszív esethez mennek ki, akkor kötelező egy késelés biztos mellény? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tudom tudom, nincsenek olyan jól anyagilag, de wikipédia szerint van ~50ezer rendőr. Ugye ezek közül egy időben nem dolgozik mind + nem mindenki járőrözget vagy helyszínre vonul, magyarán egy 10ezer mellény egyelőre elég lehetne.

Ezt ha nagy mennyiségben vennék, akkor biztosan kilehetne hozni értelmes áron, tehát kb 30ezer lenne egy darab, ami 300 millió forint. Ez az államnak nem nagy pénz és még egy nagyon szimpatikus dolog is lenne mindenki szemében, tehát politikailag is hasznos húzás.



2023. jan. 13. 20:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha lesz is ilyen, szerintem nem fogják tudni ellátni azonnal mind a kb. 10-15 ezer járőrt ilyen mellénnyel. Az pedig kéne, mert olyat nem lehet, hogy riasztanak egy késeléses helyzethez, de előtte még gyorsan be kell szaladni a megyére a késelésálló mellényekért.
2023. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
48%
Egy mellény amúgy vagy jó a késelés ellen vagy a lőfegyver ellen, a kettő ellen nem megoldható. Tehát ha jó kés ellen semmit se ér lőfegyver ellen, fordítva ha jó löfegyver ellen nem jó semmire kés ellen
2023. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
47%
@12 én aligha hiszem, hogy átszúrnád bármivel is a golyóálló mellényt. Még vasvillával sem, nemhogy késsel.
2023. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%
Amiről te beszélsz azt az áruk és súlyuk miatt nem használják sehol sem(csak rendkivüli esetben) szóval nem megoldható hogy felszereled a magyar rendörállományt azzal
2023. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
59%

De ez miért most jutott az eszedbe?És ha legközelebb kézigránátot hajtanak rá akkor arra hogy készüljenek fel?

Ott a fegyverük,az éppen elég védelmi eszköz.meg gumibotjuk is van.nyilván nem egy nindzsa fogja beléjük dobni a kést messziről.

2023. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
97%
Sokkal inkább megfelelő kiképzés kellene nekik, mert szemmel láthatóan nem voltak a helyzet magaslatán...
2023. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egy golyóálló mellényt sem fogsz átszúrni késsel, de mindegy.
2023. jan. 14. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

6-os!

A cigánybűnözést most hagyjuk, ez fehér volt.

2023. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem, hogy ilyen esetben, amikor egy drogos őrjöngőhöz vezénylik ki őket miért nem viselnek golyóálló, vagy szúrás biztos mellényt! Ennyit ér egy rendőr élete?
2023. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
@19, látod. De legalább vannak vármegyéink meg stadionjaink.
2023. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!