Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az újoncok gondolnak erre...

Az újoncok gondolnak erre mikor a rendőr hivatást válaszák?

Figyelt kérdés
Mint ez a tragikus példa is mutatja néha csak magadra számithatsz hiába vannak melletted a társaid és még akkor se biztos hogy élve fogsz haza menni tehát minden egyes nap kockáztatod az életed hogy haza tudj menni a családodhoz a műszak után és lelkileg mindennap feldolgozni ezt hogy ma még megúsztam de vajon holnap is szerencsém lesz erre fel lehet készülni lelkileg vagy lesz ami lesz belevágok ?
2023. jan. 13. 23:10
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

#20

Zárt térben nem használunk sprayt. Pont azért, mert mindenkinek jut belőle, csak mégnagyobb kavarodás, és simán lehet, hogy a társát teszi ártalmatlanná, kiszolgáltatva a támadónak.

2023. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim válasza:
100%
21. Sajnos idehaza csak spray van. ÉN, ezért hordok FOAM azaz HAB sprayt.
2023. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
#16 Mondjuk láttam már olyan videókat, ahol szakácsok konkrétan felgyújtották, felrobbantották az egész konyhát. Persze általában Indiában meg hasonló helyeken :D
2023. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
76%
#19 Tipikus Fideszes féreg, aki még egy rendőr halála esetén is képes a retkes politikáját nyomatni, takarodjál már el innen.
2023. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
61%
14# Jó lenne ha így lenne, de én akiket ismerek, és rendőrök lettek, egyáltalán nem hivatástudatból lettek azok, csak ugye nem akartak konkrétan dolgozni.
2023. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
70%

#25

Oké, Levike.

De téged elkaptak, nem?

2023. jan. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
21%
Nem vagyok Levike. Engem nincs miért elkapni. De inkább ücsörögnek az autóban trafipaxozva, mint a gyárban trógeroljanak.
2023. jan. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
92%
27: kell járőrözni is, meg dühöngő cigányokat, késelő drogosokat megfékezni, nem feltétlenül rosszabb a gyári munka, mint ilyenekkel dulakodni, aki esetleg szíven szúr
2023. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
88%
A zsaruk életében a veszély mindennapos. Ezzel számolni kell. De ha valaki rendőrnek megy, akkor azért a legtöbben nem fognak meghalni szolgálat közben. Az a gyakoribb, aki nem hal meg közben, sokkal gyakoribb. Katonák élete az már para, már ha háborúba kell menni. Akkor eléggé reális, hogy nem jön haza soha többé.
2023. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
91%

Szóval a kérdező leírása baromira nem pontos, mert ha egy zsarunak sosincs olyan bevetése, ahol a halál lehetpsége fent áll, akkor nyilván nem úgy fekszik le, hogy talán holnap nem ússza meg. De ha egy zsarunak a 15 éves szolgálata alatt 1 tűzharcban részt kellett vennie, akkor azért ő se remegő lábakkal fog lefeküdni, hogy holnap majd hirtelen odavezényelnek egy újabb tűzharcra, ha azt is túlélem, akkor másnap a harmadikra. Magyarország egy pöcegödör ország, de az ilyesmik ritkák, hogy életveszély egy rendőr munkája, és akkor se napi szintű. Hiába egy pöcegödör az ország, nem vehet boldog boldogtalan lőfegyvert.


De mondjuk késelés előfordulhat máshol is, de alapjáraton biztosra veszem, hogy a legtöbb esetben nem lehet csak úgy bármikor leszúrni egy rendőrt, többen vannak, igyekeznek harcképtelenné tenni az illetőt, szóval nem olyan sima ügy leszúrni egy rendőrt, halálosan meg pláne nem.

2023. jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!