Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem tartóztatja le a...

Miért nem tartóztatja le a Rendőrség az iszap cég tulajdonosát, vezetőjét- gyilkosságért, veszély okozásért?

Figyelt kérdés
Különben úgy hallottam, hogy milliárdos. Hát vegyen gyorsan 150 db jó házat, egészséges környezetben. Majd per lesz, és elhúzódik 10 évig.
2010. okt. 7. 15:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

" elütsz valakit, és még a féked is rossz és Te tudod, hogy rossz, mégis vezetsz, nem tartóztatnak le? Kell a birói végzés?"


Kell! Ugyanis egy balesetnél akkor derül ki hogy rossz volt a fék amikor a szakértő megnézte. A szemlén az nem derülhet ki. És az csak a nyomozásnál derül ki hogy a vezető tudta.

2010. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

"Ha elütsz valakit, és még a féked is rossz és Te tudod, hogy rossz, mégis vezetsz, nem tartóztatnak le?"


ha elütsz valakit, jellemzően nem tartóztatnak le. az, hogy rossz volt a féked, az jóval késöbb derül ki szakértői vizsgálat után és akkor még mindig kérdés, hogy tudtad-e vagy esetleg átvertek a szervízben, vagy esetleg gyári hibás volt a fék.


nem tudom, hogy a te fejedben milyen világ van, de örül, hogy a valóság nem olyan, mert nagyon megszívnád...


egy korábbi válaszolónak:

"Nem felelt meg."


nyilván ezt te magad ellenőrizted és bizonyítani is tudod... csak az a szerencséd, hogy ez egy névtelen oldal, te meg egy kis senki vagy, különben rágalmazás, hitlerontás stb. a kategória amit elkövetsz...

2010. okt. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Én nem tudom ennek a jogi hátterét, csak mondom, hogy a gáton egy krva nagy repedés látszik a Google Earth-ben, bárki megnézheti. Egyértelműen elhanyagolták a gátat, ez nem kérdés.


Az a kérdés, hogy ki tudják-e mosni magukat a tulajok, vagy megbűnhődnek a zsugoriságuk miatt. Egészséges országban nyilván az utóbbi eset következik.

2010. okt. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

"nyilván ezt te magad ellenőrizted és bizonyítani is tudod... csak az a szerencséd, hogy ez egy névtelen oldal, te meg egy kis senki vagy, különben rágalmazás, hitlerontás stb. a kategória amit elkövetsz..."



Itt maximum te vagy névtelen korcs senki. Én még mindig Ottó vagyok.

2010. okt. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

"Az a kérdés, hogy ki tudják-e mosni magukat a tulajok, vagy megbűnhődnek a zsugoriságuk miatt. Egészséges országban nyilván az utóbbi eset következik."


Nem tudják kimosni. A gát már 2005ben meg volt repedve az ellenőrzéskor pedig zsíros kenőpénzért kaptak még hat évre működési engedélyt. És ez bizonyítható is.

2010. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
17:06 na ennek örülök, végre egy jó hír is!
2010. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
l7.03-as 62 %-os Légyszives ird meg, hogy tudok a google earth-on keresni, és ezt hol találom. Köszönöm.
2010. okt. 7. 18:13
 18/32 anonim ***** válasza:

"nyilván ezt te magad ellenőrizted és bizonyítani is tudod... csak az a szerencséd, hogy ez egy névtelen oldal, te meg egy kis senki vagy, különben rágalmazás, hitlerontás stb. a kategória amit elkövetsz..."


remélem tisztába vagy vele hogy a hülye az itt te vagy. ha a gát megfelelt volna az előirásoknak akkor nem szakadt volna be ! ez egyértelmű. azt a gátat már akkor 5 éve kellett volna megcsináltatni csak minden évbe megkenték pár százezerrel vagy nemtudom mennyivel az ellenőrzést végző embereket, mert ha javitani kellett volna akkor az már több pénzbe került volna...

2010. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Hülye kérdésre még hülyébb kérdés.

Miért nem ítélik őket mindjárt 20 év fegyházra?!

A letartóztatás a bíróság hatáskörébe tartozó cselekmény.

Mi lenne, ha előbb megtanulnátok a magyar büntetőeljárást és aztán kérdeznétek? Mert akkor talán értelmes kérdések lennének itt az oldalon. :)

2010. okt. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

"ha a gát megfelelt volna az előirásoknak akkor nem szakadt volna be !"


te melyik bolygón élsz?

2010. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!