Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nos mi lesz ebből?

Nos mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
Fiam ma volt rendőrségi meghallgatáson, mert a tanárnője kocsiját megrongálta, fel lett jelentve. Mivel 17 éves, kirendelt ügyvédje is van, ő is bent volt vele a rendőrségen. Elszabadultak az indulatok és a fiam az háttal ült a számítógép monitornak, ami az előadóval szemben volt. A fiam ököllel belevert egyet a monitorba, ami totáltört. Mivel a rendőrségen is megcsinálta a balhét, ebböl új ügy lesz? Ez a kocsirongálás, monitor széttörés kombó miatt tuti a börtön? Nem volt még ügye.

2023. ápr. 11. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Inkább pszichológiai vizsgálat lesz, mert nem normális, hogy valaki ennyire képtelen kezelni az indulatait.
2023. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 árokpart ***** válasza:
80%
Óriási szerencséje szerintem, hogy a fiad fiatalkorú és az ügyvéddel votl ott és nem egyedül. Ilyen húzásért több mint valószínű, hogy az előadó szépen riasztotta volna a kollégáit, hogy rátámadott a gyanusított elnáspángolták volna és megspékelték volna egy jó kis hatóság elleni erőszakkal és egyből bevágták vplna a fogdába és onnan meg vitték volna előzetesbe a javítóba. Azt nem tudom mi lesz, de így talán, hogy ott volt az ügyvéd egy felfüggesztettel vagy próbára bocsájtással megússza.
2023. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Drogozik?
2023. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem drogozik csak utálja a tanárt, meg hogy feljelentették, a rendőröket is utálja. Velünk nyugodt. Az iskolában más. Már rúgták ki középiskolából. Telefonon elértem a kirendelt ügyvédjét, azt mondta, hogy mivel az ütéstöl a földre zuhant a monitor, nem az előadó nőnek, ezért egy garázdaságot rázúznak még. Az a szerencse, hogy nem az előadó felé repült a monitor, mert lehet akkor rendőrtámadás, ami komolyabb, de az ügyvéd tudja állítani, hogy a földre repült le, csak azért esett dühbe, mert rendőrség elé vitte a tanárnő az ügyet és csak méregből vágott a monitorba bele, ami nagy szerencse, hogy a föld felé repült nem az előadó felé. A védő ebben mellette is áll, hogy a későbbiekben sem legyen rendőrtámadás. De a monitort ki kell fizetni, plusz egy garázdaság a másikhoz.
2023. ápr. 11. 23:39
 5/12 A kérdező kommentje:
Ma este elbeszélgettem a fiammal. Nem rossz gyerek. Szakács vagy pincér szeretne lenni, jó kommunikálóképességű. Csak m8st lesz még 18 éves és nem szeretném, hogyha bajba keveredne.
2023. ápr. 11. 23:42
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Háát...már bajban van...

Oka van annak, hogy ilyen. Gyermekkori trauma - otthoni, iskolai... lehet olyan dolog, amiről nem is tudsz.

Pszichológus, pszichiáter segíthet.

2023. ápr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

"Kicsit" furcsa számomra, hogy azért utálja a tanárt, mert az följelentette őt a kocsijának a megrongálásáért. Ne kérjen a tanár térden állva bocsánatot a fiadtól? Azért utálja a rendőröket, mert egy szándékos rongálás miatt kihallgatják? Nem ültök fordítva a lovon?

Ilyen viselkedéssel biztos, hogy pincérnek kell mennie?

2023. ápr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Az garázdasággal rongálás halmazatba megáll ha több a monitor mint 50ezer.

Én biztos lefújtam volna, ügyvéd előtt is belefér.

2023. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg ilyenek szoktak lenni a nem rossz gyerekek.
2023. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
"Már rúgták ki középiskolából." Biztos ott is ő volt a legjobb.
2023. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!