Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a következmény, hogy nem...

Mi a következmény, hogy nem jelentem meg a rendőrségen, ráadásul gyanúsítottként?

Figyelt kérdés
Jármű önkényes elvétele miatt vagyok most problémában, meg aztán érvényes jogsim sem volt mikor megfogtak az elkötött verdával, nem kis hülyeséget csináltam, de már mindegy. Mikor megfogtak kihallgattak, akkortól lettem gyanúsított, azóta nem jártam a rendőrségen. Múlt hónapban küldtek levelet, hogy jelenjek meg. Nem mentem el, beteget jelentettem és eredeti orvosi igazolást küldtem, amit biztos elfogadtak, én igazoltam magam. Rá három hétre jött egy másik papír, ami szintén azt írta, hogy jelenjek meg. Úgy gondolták három hét alatt csak meggyógyulok. A múlthét kedden kellett volna megjelennem a rendőrségen, be voltam idézve. (Április 18.) Én azonban nem mentem el. Le volt írva, ha nem megyek el, elővezetnek, vagy állítanak és egy csomó szabály is felsorolta, hogy hatósági személyenként x összeg, de legkevesebb 10500 forint, amit ki kell fizetni. Nem úgy történt, nem vezettek elő, hanem ma küldtek egy ugyanolyan idézést, hogy jövőhéten május 2-án jelenjek meg. Jövőhéten elmegyek, viszont szóvá fogják tenni, lesz következménye hogy miért nem mentem el a múlthéten és miért nem szóltam legalább telefonon? Számíthatok lecseszésre, vagy jogi lépésekre, ami nekem kellemetlen lesz?

2023. ápr. 25. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Majd ott megtudod, Balázska. Sipirc a rendőrségre, ha jót akarsz.
2023. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es igen ez is én vagyok. Figyelj csak! Két-három kérdést írtam ki és már unalmas? Annyi erővel amennyivel kikerested és belinkelted a multkorit, már választ is adhattál volna.
2023. ápr. 25. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Örülj hogy nem vezettek még elő. Az a 10.500. Akkor hajnali 4kor meg az éjszakás.
2023. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezekszerint ilyen rendesek a rend őrei, hogyha valaki nem megy el, mégegyszer küldenek egy új papírt, és ha arra nem jelenik meg, akkor van elővezetés? Mennyire bevállt szokás, hogy nem viszik az ügyfeletel, hanem még egy utolsó levél??
2023. ápr. 25. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Hány levelet akarsz még kapni, Harry Potter?
2023. ápr. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Balázska! A nyomozó bácsit kérdezd meg, meddig van türelme. Személyesen.
2023. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!