Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet a rendőrség ba..ik a...

Lehet a rendőrség ba..ik a telefonommal? Vagy paranoia?

Figyelt kérdés

Megvan az okuk rá (nem írok le semmit privátban sem)..kb 3 éve figyelnek..ez tény. Szimpla egyszerű kérdésem van. Azt meg tehetik a hogy egyrészt le hallgatják azokat a bizonyos beszélgetéseket..és hogy “szabályozzák” azt a bizonyos dolgot ami van…csinálhatnak olyant hogy egy az egyben nem engedik hogy elérjenek/max én őket akiket akarok?


Köszönöm.


2023. máj. 21. 22:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, lehet hogy csak én nem értem, de mit jelent a kérdésben a "ba..ik"?
2023. máj. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
#12 Azt jelenti hogy csinál valamit.
2023. máj. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"Délután 4-kor vagy 6 kor van mindig konstans egy utam megadott helyre..és pont ebben az időben egy az egyben sehol nem tudok hívást kezdeményezni..és el sem érnek."

Lehet, hogy azon a szakaszon nincs térerő?

2023. máj. 22. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
#14: az túl egyszerű magyarázat lenne, vasárnap este több kell a népnek...
2023. máj. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti X akta.
2023. máj. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Megkersz szemelyesen szoban es ismit,h vegyen helyetted egy hasznalt butatelot es egy regelt simet.

Szemelyesen atveszed tole egy elore megbeszelt helyen es idoben . Ezzel az ismivel nem lehet trlos kapcsid.

2023. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Hívást nem blokkolnak, az értelmetlen is lenne a lehallgatásnál.....


De simán lehetséges, hogy lehallgatnak.........

bár ennek van egy időkorlátja és a hosszabbítást nagyon alá kell jogilag támasztani.

2023. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy paranoiás vagy. Hallottam hasonló, furcsa történéseket mástól is telefonnal kapcsolatban, olyantól, akiről biztosan tudom, hogy nincs mentális baja. Viszont olyan körökben mozog.........
2023. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Valami vírus lehet a telefonon, ami azzal viccel meg, hogy blokkolja a hálózatod pontban a megadott időben, vagy olyan helyen van a fix utad, ahol nincs térerő, az utóbbi talán hihetőbb lett volna 20 évvel ezelőtt, vagy te valami eldugott erdőbe vagy erdész? :D
2023. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!