Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyenkor segít a rendőrség?

Ilyenkor segít a rendőrség?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy cipőt,de nem az érkezett meg. Egy FILA márkáju cipő helyett egy no name cipőt kaptam,nem is olyan méret,nem is női. Már az fura volt,hogy számla nem volt a csomagban,majd írtam neki,hogy nem az jött meg.Mondta,hogy bocsi,benéztük, jövőhéten küldjük amit kértél.Kérdeztem,hogy ezzel a cipővel mi lesz,amit kaptam?de nem reagált.Péntekre volt ígérve a kiszállítás,de semmi,írtam,nem válaszolt. Igazabol már akkor leesett,hogy.csalas,mikor számla nélkül érkezett,de tök hiteles volt,nem kért előre utalást,eleinte nem gyanakodtam. Szóval lenne értelme rendőrségre menni 27 ezer Ft csalással?Annyi,hogyha minden igaz,lengyelből jött a cipő,és múltkor egy Vinted-es csalás miatt nem igazán jártak sikerrel,leráztak annyival,hogy külföldön történt a tranzakció,nem látnak rá. Szóval nem tudom,mit csináljak.

2023. jún. 10. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

a rendőrségre nem menj, értelmetlen. Könnyen lehet, hogy ezt elbuktad. Talán a fogyasztóvédelem tud tanácsot adni.. Nem te vagy az egyedüli, aki így járt.


A rendőrség nem tesz ez ügyben semmit. Ez nem rendőri feladat.

2023. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. jún. 10. 11:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát,igen,ezt a kérdést én is feltettem magamnak😀
2023. jún. 10. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!