Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A nyomozó jegyzőköny íráskor...

A nyomozó jegyzőköny íráskor beszélhet másról, vagy csak arról, amit a jegyzőkönyvbe is beleír?

Figyelt kérdés

Ha egy embert kihallgatnak a rendőrségen, akkor szó szerint úgy kell a nyomozónak a jegyzőkönyvbe írni, ahogy a tanú, sértett, vagy a gyan. mondja. Ami a nyomozótól elhangzik, azt mindent jegyzőkönyvbe kell foglalni.

Volt egy gyanúsítotti kihallgatásom Mezőtúron, lopás miatt, mármint én vagyok a gyanúsított. Megkérdezte a nyomozó, hogy miért loptam, azt mondtam, hogy azért mert azt hittem, hogy Mezőtúron az ott lakóknak sok pénzük van. Válaszként ezt mondtam és ezt írta be jegyzőkönyvbe. Közbe nem bírta szóval megállni és azt mondta a nyomozó, hogy "Közbe hadd mondjam, hogy ez nem így van." Mármint arra mondta, hogy nem mindenkinek van sok pénze Mezőtúron. Viszont azt, hogy azt mondta, hogy "Közbe hadd mondjam, hogy ez nem így van." ezt a mondatot nem írta bele a jegyzőkönyvbe. Szabályos e így, vagy amit ő mondott, ami tőle elhangzott, azt is mindent bele kellett volna írni a jegyzőkönyvbe?



2023. júl. 4. 18:44
1 2
 11/15 DK-s ***** válasza:

Ismét #9-nek:


Valami hatalmas kamugéppel beszélhetsz, aki megetet a h'lyeségeivel. XD


Iszonyú hogy miket hordasz össze!

2023. júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Maglódi út, a jó öreg venyige.

Pedig tényleg így van.

2023. júl. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A B az meg a Gyorskocsi utcai, mert az a kettes intézet.
2023. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
DK-s. Gyere le Debrecenbe és a debreceni rendőröket tedd helyre, de úgy igazán. Természetesen nem ingyen.
2023. júl. 5. 17:42
 15/15 A kérdező kommentje:
Na jó csak vicceltem.
2023. júl. 5. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!