Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 16 évesen ha nem enged el...

16 évesen ha nem enged el anyum ott aludni a barátomnál és én mégis elmegyek akkor rám hívhatja a rendőrséget? Mármint foglalkoznak ezzel a rendőrök vagy nekem akkor muszáj lesz haza mennem?

Figyelt kérdés
Folyamat azzal zsarol hogy ha ott alszok akkor rám hívja a rendőrséget és majd a rendőrök haza hoznak.

2023. júl. 6. 23:13
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
78%
Aludjon a barátod nálad.
2023. júl. 7. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim válasza:
81%
Lehet, hogy maradi vagyok, de 16 évesen anyu nem nagyon engedte az ilyet. Majd két hónap múlva meg jön az “Ugye nem vagyok terhes?” kérdés ide a gyakorira.
2023. júl. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
61%
Igen, hazahozathat.
2023. júl. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
44%
18 év alatt nem engedném én sem
2023. júl. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
42%

Nyilván tudja, hogy ott nem csak alvás lenne.

Szerintem megérne egy próbát egy mélyebb beszélgetés a dologról. Hogy szereted a fiút, nem bánnád meg, tisztában vagytok mindketten a védekezés fontosságával és mi mellett döntöttetek, inkább normális körülmények között legyen az első, mint egy árokban 18 évesen bedrogozva. Plusz pont lehet, ha a sráccal ketten álltok elé (nem ciki!).


Vagy szimplán azt mondani, hogy a f@$z nappal is feláll egy nyilvános wc-ben. Ha akarjátok úgyis megoldjátok.


Persze a normális hangvételű megbeszélés csak abban az esetben érvényes, ha egy minimálisan is nyitott erre. Ha az van, hogy a neved kuss akkor felesleges szájtépés lenne.

2023. júl. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
35%
Miért kéne egy 16 éves gyereknek a barátjánál aludni? A saját ágyad nem jó?
2023. júl. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
47%

17# miért ne?

Nem vagyunk egyformák. Mondom ezt úgy aki 19 éves koromig szűz voltam, de mások meg máshogy éreznek.

Van aki 16 évesen simán benne van ilyen dolgokban. Gyerek még tudom, de fejlettebb valamilyen szinten.

Semmi kivetni valót nem látok benne ha egy 16 éves lány ott alszik a barátjánál.

Feltéve ha az nem egy baltás gyilkos.

2023. júl. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim válasza:
2023. júl. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Vagy attól fél hogy együttlét lesz, vagy pedig a srác nem szimpatikus és azért félti a lányt.

Van amikor teljesen igazuk van "nem szimpatikusság" tekintetében a szülőnek, de a gyerek ezt nem látja. Ha pedig az együttléttől félti csak, akkor az nemcsak éjszakai alváskor hanem bármikor megtörténhet.

2023. júl. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
81%

És megindokolta hogy miért?

Mennyire ismerik a srácot? Mert ha nem ismerik akkor érthető hogy nem akarja hogy a gyereke egy vad idegennél aludjon.

És ha a srác aludna nálad? Szerintem jobb opció.

2023. júl. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!