Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek melyik legálisan...

Szerintetek melyik legálisan szerezhető fegyvernek a legnagyobb a megállíto ereje? Érdemes gumilovedekes,gazriaszto pisztolyt vagy szamszerijat vásárolni ha tartunk egy társadalmi osszeomlastol?

Figyelt kérdés

Én kicsit tartok már attól hogy eljohet az az idő mikor nem lesz rendőrség hogy megvedjen .

És akor az emberek elveszik majd azt ami a másike.


Elelmiszerkeszlet védelme szempontjából gondolkozom hogy mit érdemes vásárolni.

Nyilván azok ellen nem lesz jó akiknek igazi lofegyveruk lesz de a csőcselék ellen ezzek a fegyverek is jók.

Többet er mintha késekkel vagy puszta kézzel vedekezne az ember szerintem.


Mondjuk egy gumilovedekes puska pisztoly elég erős hogy 3 4 fős csoportot elrettentsen a rablastol?


Vagy számszerij?ami sérülést is okoz de csak 1 lövésed van.

Vagy gazpisztoly ami radnyomja a paprika spray gazt?

Vagy egyéb lehetőségek?



jan. 17. 13:11
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
54%
.50 Desert Eagle
jan. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes a kérdés. Lehet érdemes lenne inkább fegyvertartási engedélyt csináltatni és normális fegyvereket beszerezni, ha ilyen félelmeid vannak. Eljárhatsz lőni is, hogy gyakorold a célzást, kitapasztald a fegyvereid használatát, hobbinak is jó... Én ebbe az irányba mennék.
jan. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
28%
Mondjuk ha nem a mondenkori hatalmon lévő kormány alá tartozna a rendőrség, és rendes tv kapna, akkor nem bírságolásra lenne csak alkalmas amivel a bcs számát elleensúlyoznák, és közbenbaz állampolgárt fejős tehénnek használnák, talán akkor lenne változás. Nem kellenének ilyen hülye kérdések.
jan. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 árokpart ***** válasza:
88%
2-es Nálunk Magyarországon ez nem ilyen egyszerű sajnos. Ezt átlagemberként pl. nem kormánytagként, nem magasrangú rendőrként, katonaként, nem bíróság, ügyészség vezetőjeként ezt el is felejtheted.
jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Thunderfairy ***** válasza:
22%
Felesleges paranoia. Hány éve is, ha nem évtizede, hogy ez a helyzet bármikor fennállhat???
jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
43%

A végeredményt érdemes fontolgatni. Ha meglősz egy betörőt , aki feltételezem nem fehér bőrű lesz, akkor mi lesz a következménye?

Mondjuk például mindenképp lesz bírósági tárgyalás. Szerinted hány rokona fog várni a bíróság előtt? Mi lesz ha meg fognak? Vagy ki e mersz menni az utcára testőrség nélkül?

Semmit nem ér ha van önvédelmi fegyvered . Ha használod a haverok, rokonok bosszút fognak állni.

jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Ez valós félelem nyugaton is tartanak ettől.

Csak ott vásárolhatsz rendes fegyvert.

Ha itthon lehetne nyilván tartanék.

Úgy tudom nehéz itthon engedélyt szerezni indok kell hozzá. És tanfolyam meg pszichológiai alkalmasag.

Én tartok tőle nem mennek át mert anno katonasaghoz is jelentkeztem és a pszichológus nem engedett át akor gondolom most se.


Ezért most inkább valami brutal erős gumilovedekes pisztolyon agyalok 2026 ig nincs betiltva utána eu szabály miatt tilos vásárolni.de ha vettél nem gyujtik be Addig kéne beszerezni.

jan. 17. 13:32
 8/40 anonim ***** válasza:
Hajrá!
jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Csak drága meg kell fontolni mit vasaroljon az ember.

Van 2 4 meg 6 lövéses és különböző erősségű pisztolyok és puskák.


Gáz riasztó pisztoly nemtudom jobb e van olyan ami több lövést tud és az egy elég nagy területen nyomja szét a gázt nem nagyon kell célozni


Ráadásul gumis pisztoly nem mindegy hogy télen vagy nyáron használod a ruha vastagság miatt.


A szamszerij meg elöltöltős loporos fegyver csak 1 lövést tud szerintem önvédelemre kevés max elretentes

jan. 17. 14:08
 10/40 anonim ***** válasza:
78%

"Lehet érdemes lenne inkább fegyvertartási engedélyt csináltatni és normális fegyvereket beszerezni"


Bár baromnak leírtam már hogy az ilyen szarok csak felbőszítik a támadót megállítani viszont képtelenek. Optimális esetben maximum kicsit meglassítják és ha addig nem akart megölni csak mondjuk kirabolni utána majd meg akar. Aki annyira pancser hogy nem tud vagy nem akar egy minimum 9mmes tisztességes fegyvert beszerezni az inkább tartson magánál papír zsebkendőt de ilyen szarokat ne, mert ez öngyilkosság.

jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!