Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarországon hogyhogy nem...

Magyarországon hogyhogy nem lettek még a bizonyos társadalmi csoport célpontjai a csomagautomaták?

Figyelt kérdés

Például Romániában már csomó ilyen hírt hallani hogy sorra törik fel őket mert több százezres árukat rejthetnek. Viszont a kockázat minimális mert sokszor félre eső helyen vannak, se riasztó se semmi.

Várható, hogy idővel sajnos nálunk is rá állnak ezekre az a bizonyos társadalmi réteg?



jan. 18. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Be vannak kamerázva, ami okán csak az idióta covidos maszkoláskor volt kifizetődő bármit is tenni velük.
jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem néptelen helyeken vannak plusz kamera meg riasztó, ráadásul azt se tudni megéri-e kockáztatni, szóval zsákbamacska.
jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Benzinkutaknál, nagyobb bevásárlóközpontoknál vannak ilyen automaták, ott meg azért vannak kamerák, nagy forgalom.
jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Benzinkutaknál szokott lenni, ott meg éjjel-nappal van személyzet. Meg kamera.
jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Már volt nagyon hasonló kérdés 1* erről:

Mindenféle gagyi dolgokat rendelnek a zemberek Kínából, azért meg nem éri meg akciózni ilyen dobozoknál.

jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Pont tegnap láttam egy fényképet "Borsodi adventi naptár" címmel. El tudod képzelni, mi volt rajta...?
jan. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

#6: Én is láttam, egy a világon valahol feltört automata egy odafotosoppolt pajszerrel. Én még feltört csomagautomatát nem láttam.


Egy borsodi.

jan. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hintalow ***** válasza:
100%

Valszeg a máshol naponta feltörik őket is kamu, mint kb a net 80%-a.

Nem èri meg velük vacakolni, amikor nálunk a lakótelepen telepìtettek egy emag automatát, az első hèten felnyomta valami fogalmatlan csöves, vagy nyomorult szakmunkáskèpzős kis tini. Felfeszìtettek 2-3 rekeszt, amit egy hèten belül javìtottak, ès ìrták a helyi fb csoportban, hogy a kamerafelvètelek alapján kb ugyanannyi idő alatt előszedte a yard az elkövetőket.

Ugyanott irta egy srác, hogy az egyik felfeszìtett rekesz az övè volt, zsákmányoltak belőle egy 1800 ft-os disney hercegnős gyerekpárnát 😂

Ezután többet nem piszkálta senki az automatát 😅

jan. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!