Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az e-mailen beküldött feljelen...

Az e-mailen beküldött feljelentèseket lefolytatja a rendőrség?

Figyelt kérdés
Egy útkereszteződès mellett lakok, az ablakból napi több száz, ezer alkalommal mennek át a piroson az autósok, nem adják meg a gyalogosnak az elsőbbsèget ès nem állnak meg egy betorkolló útnál a stop táblánál. Ha egy kamerával levideózom ès elküldöm e-mailben akkor elindítják az eljárást?
ápr. 22. 17:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#10-es


Ha a szabálytalankodásod miatt bárki hozzátartozója meghalna, akkor ássanak el téged is miután leülted a rád szabott büntetést. Amíg nincs baj, addig nagy a mellény.

Ha tudom és látom a szabálytalanságot de nem teszem meg a bejelentést, azt erősebb helyeken bűnpártolásnak hívják. Btk. 282.

Voltam bent a környéki rk-n, ahol forgatta a szemét a forrónyomos parancsnok. Az ilyen embereknek nincs keresnivalója az igazságszolgáltatásban. Lehet itt sunnyogni a munka helyett, de az eskütételnél nem erről volt.

Aztán ha nem tetszik, mehetsz panaszra.

ápr. 24. 12:40
 12/17 anonim ***** válasza:
De nehéz veled! Magam is többször leírtam, miért nem járható út ez. Nem feljelenteni kell, hanem önkormányzatnál, és minden lehetséges fórumon jelezni, hogy mit tapasztaltok, és kellene valamit lépni. Ha többen összefogtok, és rámenősek vagytok, akkor ki fognak menni ellenőrizni, ős bírságolni helyben
ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Tudod mi a borzalmas? Az, hogy 10 különböző Stop táblánál a 95 százalèka nem áll meg. Se itt, se ott.

Országszintű globális problèma.

A parancsnok akivel beszèltem arról tájèkoztatott, hogy tudnak róla, de nem lehet vele mit kezdeni, ilyen a morál.

Akkor ez így rendben van?

Mondta, hogy ha megbüntetnek egy nap alatt 150 embert, másnap lesz ugyanennyi.

Ez ám a problèmamegoldás.

ápr. 24. 18:41
 14/17 anonim ***** válasza:

Meg kéne tanulnod magyarul.


A feljelentést te “folytatod le”, magyarul te teszel feljelentést.


A rendőrség, ha jogilag érdemes, elindítja, majd lefolytatja az eljárást.

ápr. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Èrtem amire gondolsz, de ez a nyelv fejlődèse, inkább hanyatlása miatt alakult ki bennem is. Lehagyok szavakat, csonkítom a mondatokat.


"Az e-mailen beküldött feljelentèsemet, amit a rendőrsèg jogilag èrdemesnek tart, azokat az eljárásokat lefolytatja?"


Átolvasva ez nagyon gáz, ha így beszèlnèk az környezetem kinèzne.

Most komolyan, szerinted ez èletszerű?


Szerintem nem, sőt!

ápr. 28. 02:35
 16/17 anonim ***** válasza:

"Ha tudom és látom a szabálytalanságot de nem teszem meg a bejelentést, azt erősebb helyeken bűnpártolásnak hívják. Btk. 282."


Mert hülye vagy és fingod sincs, hogy miről beszélsz, te szerencsétlen!


A Bűnpártolás BŰNCSELEMÉNYEKRE VONATKOZIK, ezek mindössze szabálysértések.



"Voltam bent a környéki rk-n, ahol forgatta a szemét a forrónyomos parancsnok."


Mert nem tudta, hogy a zártosztályra vitessen-e vagy a fogdába.


Végül is elengedett, mert nem követtél el semmit (hülyének lenni nem bűncselekmény).


Ilyen, szabálysértésekért feljelentgető mentalitással, Te vagy veszélyes a társadalomra.

ápr. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Törtènt gyalogos gázolás is, nagy èrtèkre elkövetett lopás (1.5 millió Ft èrtèkben) amit szintèn látni lehetett. Fel is van vève, be van csatolva.

Elmentem a bíróságra, beszèltem ügyèsszel is, ès köszönik a közbenjárást.


Raktam menetrögzítő kamerát az autómba előre, hátra ès az összes valamire való komolyabb szabs-ot, bcs-t szintèn elküldöm.


Aztán hogyha nem tetszik Neked, vagy a másik 20 ezer embernek, magasról teszek rá.

Kellemes napot.

ápr. 28. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!