Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Igaz az hogy a börtönben lévő...

Igaz az hogy a börtönben lévő elítélték jelentős része nem diagnosztizált mentális problémák miatt került igazából oda? Hány százalékról lehet szó?

Figyelt kérdés

Saját példámbol látom hogy ha magad nem jársz utána a gondjaidnak senki más se fog és lesittelnek mint a huzat hiába nem vagy egészséges.


Én autista vagyok de van egy csomó személyiségzavaros ember is aki szintén nem úgy látja a világot és a szabályait mint az egészségesek szerintem a börtön tele van ilyen emberekkel akik nem is tudják hogy igazából mentálisan betegek és nem bunti kéne nekik hanem gyógyszeres és pszihoterapeutas kezelés .



máj. 1. 13:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Valóban korlátlanul enyhíthető. Itthon ebben a legnagyobb ügyvédi siker az volt, amikor egy pénzszállító ellopta a szállított 25 millió forintot, és csak felfüggesztettet kapott. Megállapították róla, hogy 10 éves gyerek szintjén van.


[link]

máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Meg szerintem mint diagnosztizált autista amúgy se a börtönbe vinnének hanem pszihiatriara.

Gondoljunk bele egy hozzám hasonló embernek fizikai fájdalmat okozna minden nap minden percében másokkal egy cellában pár nap alatt idegoszeomlast lehetne kapni plusz gyógyszeres kezelést odabent hogyan oldja meg az ember?


Ha jól tudom Pesten van egyedül egy zártkörű bv intezet kifejezetten a betegeknek

máj. 2. 15:15
 23/24 anonim ***** válasza:

Az Igazságügyi Megfigyelő és Elmegyógyító Intézet Pszichoszociális részlegébe kerülnek.

[link]

[link]


Itt lehet kellemesebb is az elitéltnek, meg brutálisan rossz is (ágyhoz szíjazhatják).


Ami mindenképpen rossz ebben, hogy csak "orvosi vagy pszichológusi javaslat alapján, kivételesen" engedélyezhető eltávozás, míg enyhe börtön rezsimbe kerülő rabnak évente 4x24 óra kimaradás, összesen 15 nap eltáv engedélyezhető, ha nincs fele gond. Azoknak adják, akik bent szépen dolgoznak.


Itt van róla egy hosszabb cikk, de ez sok mindenben pontatlan, pl. ebben az írják hogy e rezsimben egyáltalán nincs kimaradás, eltáv.

[link]

máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Remélem nem lesz letöltendő mert akor nem tudom mit fogok tenni.

Olyan dologért ülni amit nem tartok bűncselekménynek ép elmével lehet ?

Annyi a bűnöm hogy rá mertem keresni valamire és megnéztem .

Ezért 5 10 éveket osztani hol élünk Eszak Koreában?


Ha bárkit bántottam volna el lehetne fogadni vagy ha ilyet vásároltam volna akor is de a semmiért ülni? Garantált idegosszeomlas.

Remélhetőleg elkerülhető ez a forgatókönyv ebben bízom.

máj. 3. 03:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!