Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mért nem csinál semmit a...

Mért nem csinál semmit a rendőrség az erőszakos szélvédőmosókkal?!

Figyelt kérdés
Nap mint nap össze kell vesznem ezekkel az emberekkel mert hiába mondom hogy nem kérem, erőszakkal mosnák lefelé a szélvédőmet, minden nap a Hungária krt. - Thököly és Kerepesi úti kereszteződésénél ott vannak még esőben is. Kinek jó ez?! Mit lehet ezekkel tenni?
2010. nov. 15. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én határozottan rászólok, hogy "Ne merj hozzányúlni!" - mindig beválik, pedig nő vagyok. Nagyon durva amit meg mernek tenni. De rajtakapni őket nehéz, és nem állhat rendőr minden sarkon.


Ugyanez van a LIDL előtt a 100-asokat gyűjtögető "fitalemberekkel" is. Volt már, amelyik a kezét rátette a bevásárlókocsimra, jelezvén, hogy ha tetszik ha nem, viszi a kocsimat a 100-assal együtt. Mondtam neki szépen halkan, hogy húzzál el öreg, mert kihívom a rendőrséget.

2010. nov. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A zsernyákok kb. leszarják a feladatukat,a fizetést így is megkapják, akkor meg minek végezzék a munkájukat? Túl sokat várunk el tőlük...
2010. nov. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Igen, a tapasztalat az, hogy ahol ott kéne lenniük, ott soha nincsenek ott, bezzeg ahol nem kéne..

Magyarország lakosságának egyszerűen meg kell tanulnia megvédenie magát, mint ahogy mondjátok, mert más nem fogja.

2010. nov. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nahát!!! miket nem olvasok! Tényleg ilyen van már?

és mi van ha 100 forint helyet az a műanyag érmécske van?

Pár éve amikor hazamentünk egy autómosó a NEM szó ellenére most a kocsi ablakát amíg a pirosban álltunk.Én megkérdeztem tőle,hogy ismeri-e a NEM szó jelentését,de csak vigyorgott,és mosta tovább,erre én felvilágosítottam,hogy felőlem az egész kocsit lemoshatja,egy büdös fillért nem kap tőlem..Na ott is hagyott rögtön..

De tavaly amikor otthon voltunk 2 hetet nem ért minket ilyen meglepetés sehol..Azt hittem végül is eltűntek az ilyen alakok..(még jó hogy állandóan zárom a kocsi ajtaját még akkor is ha csak a Tesco-be megyek.)

2010. nov. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Velem is volt már ilyen, és nem értett abból, hogy kopjon le. Kapott az ablakspricnivel.

Én sem értem, hogy a rendőrök ezt miért hagyják.

2010. nov. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!