Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elvett forgalmi ilynekor mi van?

Elvett forgalmi ilynekor mi van?

Figyelt kérdés

Az van hogy , jogsi nélkül lejárt forgalmival elkaptak a rendőrök. A helyszinen elismertem a szabálysértést a rendőr kitöltötte a papirokat (anyagi helyzet , családi állapot ilyesmi) A jármü tulajdonosa a párom volt, ő is ott volt őt is feljelentették , ő is elismerte a jármi átadást.

Ennek már 20 napja és semmi nem történt, mi ennek az ügymenete? Ugy tudom 30 nap van rá ebbe benne van a hétvége is vagy csak a munkanap? Anélkül hogy beidéznének meghalgatásra kaphatok határozatott? Helyszinen minden el lett ismerve .

A másik elvették a forgalmit , azt mondta 3 napon belül megküldik az okmány irodának és majd onnan kaunk levelet. Persze onnan sem jött semmi.

Ilyenkor mi van?


2010. nov. 27. 10:18
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Utánna olvatam :Az eljárás határideje 30 nap ami indokolt esetben + 30 nappal meghoszabitható. A hatóság egyéb esetbe köteles 30 napon belül érdemi határozatott hozni
2010. nov. 28. 09:04
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem fog az elévülni 30nap alatt. Ne toporzékolj és majd küldik.
2010. nov. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

"Ugy tudom hoztak új szabálysértési törvényt miszerint 30 nap alatt kötelesek határozatot hozni."


Ku rva rosszul tudod. És mondtam már, ne toporzékolj. Féléven belül megkapod. Addig meg ülj nyugodtan a seggeden.

2010. nov. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

"Utánna olvatam :Az eljárás határideje 30 nap ami indokolt esetben + 30 nappal meghoszabitható. A hatóság egyéb esetbe köteles 30 napon belül érdemi határozatott hozni"


Hiába olvasol utána akkor sem fogják neked hamarabb küldeni, csak azért mert te a gyiken toporzékolsz. Vannak más ügyen is , nem csak a tiéd!

2010. nov. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

1. nem toporzékolok

2 .olvass utánna , ha 30 napon belül nem hoznak határozatott nem kell kifizetnem ,beszéltem ügyvéddel ;)

2010. nov. 29. 17:20
 16/22 A kérdező kommentje:
Ha valamit nem tudsz inkább ne szólj hozzá , vagy ha még is előbb olvass utána hogy ne irkály hülyeséget!
2010. nov. 29. 17:22
 17/22 djgenyo válasza:
Elvettek...gonoszok...rabasztal elobb kellett volna gondolkoznod es olyan autoval resztvenni a kozlekedesben akivel nem veszelyezteted a kozlekedesben resztvevo tobbi embert es gyalogosokat!!! Az ordog nem alszik problema mentes autokkal is tortenhetnek balesetek! Gondolkozzal aranyfaszu baratom hogy nem csak a sajat eleteddel jatszol hanem masokeval is mikor bunko donteseket hozol..sztem igy mar teljesen megvalaszolt kerdes...
2010. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Az autónak semmi baja , már le is müszakiztattuk simán átment, senkit nem veszélyeztettem "barátom"
2010. dec. 3. 13:36
 19/22 djgenyo válasza:
Az ok de mint irtam nem papir fuggo a dolog. Ha azzal van gaz akkor csinaltassuk meg, ha engedely nelkuli atalakitas akk az is epp ugy veszelyes lehet vagy ha csak kopott gumi vagy serules...a baj jon ha kell ha nem szep napot
2010. dec. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ha azt mondodd nem papir függő akkor végül is mindenki veszélyes aki a autóval jár . Akkor ne ird hogy játszom mások életével! Ezzel az erővel akkor mindenki játszik az emberek életével..
2010. dec. 4. 09:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!