Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elvett forgalmi ilynekor mi van?

Elvett forgalmi ilynekor mi van?

Figyelt kérdés

Az van hogy , jogsi nélkül lejárt forgalmival elkaptak a rendőrök. A helyszinen elismertem a szabálysértést a rendőr kitöltötte a papirokat (anyagi helyzet , családi állapot ilyesmi) A jármü tulajdonosa a párom volt, ő is ott volt őt is feljelentették , ő is elismerte a jármi átadást.

Ennek már 20 napja és semmi nem történt, mi ennek az ügymenete? Ugy tudom 30 nap van rá ebbe benne van a hétvége is vagy csak a munkanap? Anélkül hogy beidéznének meghalgatásra kaphatok határozatott? Helyszinen minden el lett ismerve .

A másik elvették a forgalmit , azt mondta 3 napon belül megküldik az okmány irodának és majd onnan kaunk levelet. Persze onnan sem jött semmi.

Ilyenkor mi van?


2010. nov. 27. 10:18
1 2 3
 21/22 bp1985 ***** válasza:
30 napjuk van a határozatot kiküldeni, utána megszűnik az eljárás. Piros lámpán átmentem, 2 levél jött. Egyik, hogy fizessek, a másik, hogy ne, mivel túllépték a 30 napot, amit a törvény előír. Hozzáteszem, a párodtól is elveszik a jogsiját, mivel átadta a vezetést egy jogosítvány nélküli embernek. Megérte?
2010. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Megkaptam a határozatott, megbüntettek nem kezeltek gyerekgyilkosként 4 hónap eltiltás a párom semmit nem kapot ;)
2010. dec. 6. 08:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!