Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valóban mégsem leszúrták...

Ha valóban mégsem leszúrták azt a három lányt, aki szombaton éjjel a West Balkán nevű disco-ban meghalt, mégis hogyan terjedhetett el ennyire széles körben egy rémhír?

Figyelt kérdés

Azt már ki sem tudjuk védeni, ha különböző egyéb témákban, mindenféle HOAX-ok forognak, de egy ilyen állítás közzététele - becsületszó adása mellett - nagy felelőtlenség.

A rémhír valódisága mellett szól viszont, hogy

- a magyar tömegtájékoztatás szavahihetősége

- - Vályi Péter 1973-as halála,

- - az 1986-os csernobili atomerőmű-tűz

- - és a Dél-koreai kémrepülőgép lelövése óta alig változott.

(Az első hírekben még csak egy "terézvárosi szórakozóhely" közlése volt megengedett.)

- Pintér Sándor - korábbi minisztersége és üzleti vállalkozása alapján - számomra teljesen hiteltelen. (Ha Ő mondja, még azt is kétségbe vonom, hogy Magyarország fővárosa Budapest!)

- és a régi magyar közmondás: "Nem zörög a haraszt..."


Szegény lányokat egyik változat sem támasztja fel, de azért előbb utóbb jó lenne a tényeket megtudni!


2011. jan. 17. 09:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Reggel hallottam a rádióban, hogy a rendőrök keresik azt gyereket, aki azt kiabálta, hogy késelés.
2011. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
97%

Azt hittem, csak nekem volt furcsa, hogy ahány szemtanú írt, mindenki ismerte a lányokat, és mindenki ott állt mellettük, mikor megkéselték őket.

Gondolom, onnan jött a pánik, hogy valahonnan elindult az infó, hogy késeltek, de valszeg alig van pár ember, aki tényleg tudja, mi történt. Ha annyian látták, hogy késeltek, vajon miért csak facebookon írogatnak, miért nem megy be valaki a rendőrségre feljelentést tenni?

És ha tényleg cigányok késeltek? Hány helyen olvastam, hogy ez is a kormány hibája... Az, hogy valaki egy szórakozóhelyen elővesz egy kést? Ugyanmár.

2011. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ez is okos válasz volt.
2011. jan. 17. 10:44
 14/25 anonim ***** válasza:
48%

"Ez is okos válasz volt."


Ez meg pláne. "I WANT TO BELIEEEEEVE!"

2011. jan. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Elsősorban 10:31-nek, de mindenkinek:

Akkor most elmesélek egy igaz történetet. 2004-ben Sting fellépett a Kapcsolat Koncerten. A fiammal akartam találkozni, de rájöttem, hogy az nem járható út, de visszafelé sem tudtam menni, mert a nép csak hömpölygött felém. Egy olyan Pamlona-i érzést fogott el, szinte halálfélelmem volt, hogy elesek, és agyontaposnak, tehát 500 százalékig át tudom érezni azt, amibe sokaknak részük lehetett szombaton éjjel. Életösztönömből támad egy ötletem: Elkiáltottam magamat: "Emberek, engedjetek át, hánynom kell!" Aztán nagy' nehezen eljutottam a kordonig. Azért egy színlelt hányinger mégis csak humánusabb volt, mint egy késszúrás! Nemde?

2011. jan. 17. 10:51
 16/25 anonim ***** válasza:
95%
Az tényleg valószínűtlen, hogy valaki azért kiáltaná, hogy késelés, hogy utat törjön magának, de azért lássuk be, bármilyen okból is, de valaki nyilván megtette.
2011. jan. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
25%

nem tudom mi történt de vki mondja már el ha dübörög a zene h lehet akkorát kiáltani h mindenki pánikba essen?

nekem amúgy eddig ez tűnik a leghitelesebbnek:

[link]

2011. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

11:59


Nem a tánctéren kiabálták, hanem a lépcsőknél.

2011. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Hol taposták össze a jányokat? A lépcső közelében? Elvileg ott volt baromi nagy tömeg vagy amikor megtudták mi történt arrébb, elkezdtek elmenekülni a többiek a lépcsőn?
2011. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
33%
Ott voltam a helyszínen. A szemem előtt volt a lány a szúrt sebbel és a földön feküdt.. Akkor már nem élt.
2011. jan. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!