Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valóban mégsem leszúrták...

Ha valóban mégsem leszúrták azt a három lányt, aki szombaton éjjel a West Balkán nevű disco-ban meghalt, mégis hogyan terjedhetett el ennyire széles körben egy rémhír?

Figyelt kérdés

Azt már ki sem tudjuk védeni, ha különböző egyéb témákban, mindenféle HOAX-ok forognak, de egy ilyen állítás közzététele - becsületszó adása mellett - nagy felelőtlenség.

A rémhír valódisága mellett szól viszont, hogy

- a magyar tömegtájékoztatás szavahihetősége

- - Vályi Péter 1973-as halála,

- - az 1986-os csernobili atomerőmű-tűz

- - és a Dél-koreai kémrepülőgép lelövése óta alig változott.

(Az első hírekben még csak egy "terézvárosi szórakozóhely" közlése volt megengedett.)

- Pintér Sándor - korábbi minisztersége és üzleti vállalkozása alapján - számomra teljesen hiteltelen. (Ha Ő mondja, még azt is kétségbe vonom, hogy Magyarország fővárosa Budapest!)

- és a régi magyar közmondás: "Nem zörög a haraszt..."


Szegény lányokat egyik változat sem támasztja fel, de azért előbb utóbb jó lenne a tényeket megtudni!


2011. jan. 17. 09:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha tényleg annyira sokan voltak akkor miért van az hogy mindneki azt írja: "Láttam őket. Láttam hogy leszúrták őket. Fogtam a kezüket. Ott voltam mellettük." Szerintem sokaknak csak feltünési viszketettsége van...
2011. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
14:12-nek: Bármennyire is fáj, nem tudom elhinni, hogy igazat mondasz!
2011. jan. 17. 20:10
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg, ha volt is ott olyan, aki tényleg fogta a lányok kezét, és látta a sérülésüket; a tömegben, pánikba esve simán hihetett egy tűsarok által okozott vérzősebet is kés által okozott sérülésnek.
2011. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 bp1985 ***** válasza:

Ott voltam a helyszínen. A szemem előtt volt a lány a szúrt sebbel és a földön feküdt.. Akkor már nem élt.


Akkor az orvos miért nem látta a szúrt sebet? Senki nem késelt, fulladás okozta a halálukat, ill egyiknél a drog is közrejátszott... Mindenki olyan okos volt, az a szúrt seb egy horzsolás volt, de ne szólj senkinek, és olvass hivatalos forrásokat is, ne csak fórumokat.

2011. jan. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Tűsarkú karcolását szúrt sebnek nézni? Gondolom, egyikhez sem volt még szerencséd... szúrt seb: széles, általában vékony, tiszta szélű VÁGÁS... tűsarok: roncsolt sebszél, (nevéből adódóan) nagy keresztmetszetű tűszúrásra hasonlító nyom... roncsolt/tiszta sebszél közötti különbség 5-10 méterről is feltűnhet... és ez csak a felszín, ami egy totál képzetlen embernek is majd' kiszúrja a szemét, ha rápillant... Többen láttak ilyet...

Nem állítom, hogy késelés volt, azt sem, hogy nem volt az... bármi is történt, nem fogjuk megtudni addig, amíg bizonyos személyek nem akarják a tudomásunkra hozni, márpedig ez nem áll érdekükben... újság címlapján mégiscsak szebb az "eltaposta a tömeg a három lányt", mint a "megkéseltek három lányt"... az előző nap folyamán megjelent facebook üzenetek (idézném: "fehér drogos k*rvák vére fog folyni minden buliban", "roma revolution") a késelést támasztják alá, de mondhatjuk azt is, hogy egyeseknek mindig nagy a szájuk...

Ismétlem, sosem fogjuk megtudni.

2011. jan. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!