Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyenkor kihívhatom a rendőrsé...

Ilyenkor kihívhatom a rendőrséget csendháborításért?

Figyelt kérdés
A felettünk lakó tizenéves kislány MINDEN délután üvölteti a zenét, hozzá szerintem szteppel meg székeket tologat poénból, na meg énekel, engem meg már az idegbaj kerülget, mert gyakran csak délután tudok(nék...) aludni, de nem tudok, mert ezt a sz.art hallgatom.. Kihívhatom rá a rendőrséget, ha tényleg állandóan ez megy?
2011. máj. 16. 15:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
21%

Semmit nem tehetsz, ez a panel átka. Tisztán hallom, hogy a szomszéd kölykei spongyabobot néztek szombat reggel, a felettem lakó kisgyereknek hobbija, hogy a radiátoron dobol (ami ugye marha jól hallatszik mindehol), hallom, mit néz a szomszéd a tévében, pedig annyira nem is hangosan teszi. Vagy együtt élsz vele, vagy költözz el, megszűnni nem fog a dolog, de ha vígasztal a gyerek pár év múlva elköltözik úgyis. xD

Ja és a rendőrség indokolatlan kihívásáért a végén még te fogsz fizetni, na meg rossz szomszédság... nem feltétlen jó rosszban lenni velük.

Marad az, hogy próbálsz a lelkére beszélni a gyereknek, esetleg hívd le egyszer, mikor zenét hallgat, hogy nálad ebből mi hallatszik, lehet, hogy nem tudja elképzelni.

2011. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Természetesen kihívhatod.
2011. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
39%

"nem hívhatod ki, mert a házirendben benn van, hogy 20-ig, 22-ig lehet zajos tevékenységet végezni,"



Anyádat lehet húsztól huszonkettőig kivégezni. Köcsög.

2011. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy a 70es írta. Ez nem időfüggő, ha délelőtt kilenckor követik el akkor büntetik.
2011. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kedves anyázó válaszoló nem az írták korábban, hogy 20-tól 22-ig, hanem 20-ig, 22-ig, azaz közte van egy vagy kötőszó.


Egyébként én még mindig azt mondom, hogy a villany lekapcsolása nekünk bejött és egy próbát lehet, hogy megér.

2011. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15%
Anyád van közte.
2011. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan kihívhatod sőt ki is kell hogy észrevegye magát a F*sztartály
2011. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
36%
70 decibel felett nem csendháboritás, és ha indokolatlanul hivja ki akkor még őt büntetik meg sajnos. és a gyerek bömbölése nem haladja meg a 70 decibelt. szal ez ilyen. az a válasz h 20, vagy 22 óráig nincs semmi, az teljesen jogos. am sincs már csendháboritás, lakók nyugalmának megzavarása van, és az tényleg csak 20 vagy 22 óra után van... ezvan:S a közösképviselő tényleg jó ötlet, ahogy a villanyóra is. sok sikert
2011. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Ivan Iljics válasza:

Rendőrséget biztosan nem hívhatod ki. Kiröhögnek.

Egy fiatalkorúról van szó, nem?


Nem tudom mit lehetne tenni. Nekem a testvérem horkol mintha egy kamion dudálna. Füldugót használtam egy ideig aztán szerencsére lefogyott és már nem olyan hangos. Ha csak az alvás miatt zavar akkor egy próbát megér...


A villany lekapcsolását pedig nem tudom hogy lehet úgy megoldani hogy ne kapcsold le mások áramát is. Ha meg lehet oldani hogy csak náluk vágd le a villanyt akkor először figyelmeztesd hogy legközelebb le fogod vágni a villanyt. Aztán nyugodt szívvel kapcsold le az áramot a következő alkalomnál.


Persze nem tudom mennyire jogos mások áramát kapcsolgatni...

2011. jún. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tizenéves?..be kell tömni a száját....../ha énekel/
2012. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!