Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a rendőr börtönbe került,...

Ha a rendőr börtönbe került, akkor utána már nem dolgozhat rendőrként?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 13:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ,bűnözött,v.fedő tevékenység.operációs bent lét.Egyébként büntetett múlttal nem.
2011. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha büntető eljárás indul ellene, és megállapítják a bűnösségét, akkor nem, független attól, hogy mi az ítélet.
2011. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

naná hogy nem

ügyész ,bíró,fegyveres szerv tagja(mint pl rendőr)csak feddhetetlen személy lehet

egyébként a feddhetetlenség nem ugyanaz mint a büntetett előélet,annál sokkal többet megkövetel

2011. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Itt van például a méltatlansági eljárás. Méltatlan lehet valaki a rendőri pályára azért, mert valamilyen nagyobb szintű szabálysértést, szabálytalanságot elkövet.

Például ittas vezetés szabálysértése, vagy garázdálkodik, esetleg szolgálati feladatait nem kulturáltan hajtja végre.

2011. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Ittas vezetés szabálysértése miatt biztos, hogy nem lehet méltatlan, mert engem épp ott és akkor hívtak rendőrnek mikor egy ilyen ügyem miatt voltam bent kihallgatáson. Pedig nálam bűncselekményi értéket mutattak ki.
2011. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Aha, hihető. Menjél vissza játszani.

Nekem meg ezért rúgtak ki kollégámat.

2011. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha bcs értéket mutattak ki, hogy volt szabs?
2011. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Téged olvasva örülök igazán, hogy rendőr lettem és nem iskoláztam túl magam. Még a végén ilyen primitív ta@hó p@raszt lett volna belőlem mint te.
2011. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Janzi: Királyhekker csak bohóckodik, nem kell komolyan venni. Pár napja jár fel trollkodni, és gyakran még humoros is. :)

Nála egy fokkal rosszabb egy bizonyos KiráJJhekker, ő kb. 1 - 2 hete működik.

Az eredeti kiráJJJhekkert én csak hírből ismerem, régi motorosok szerint ő volt a trollkodás etalonja.

Üdv.

2011. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor ezt benéztem. Én is csinálom néha )nem ezen a fórumon), most akasztották a hóhért.;D
2011. aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!