Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért utálják ennyien a...

Miért utálják ennyien a rendőröket? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen hallom,és tapasztalom is , hogy a korombeli fiatalok egyszerüen gyülölik a rendőröket, halálukat kivánják stb. Miért van ez ? Hát szerencsétlen emberek csak a munkájukat végzik, szerintem inkább tisztelni kéne őket.


17/F


2011. szept. 30. 12:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
59%
adófizetők pénzéből élő, lusta ingyenélők
2011. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
85%
Tisztelet a kivételnek, de többségük nem végzi normálisan végzi a munkáját. Nagyon rég kicsaltak a dédmamámtól elég sok pénzt, ujjlenyomat is volt, azóta se fogták el a tettest. Anyám egyik munkatársa kihívta őket, mert egy holttestet talált a patakparton. A helyi rendőrök arról beszéltek, mikor még ő is ott volt, hogy talán le kéne úsztatni a patakon kicsit,hogy a másik faluhoz tartozzon, és ne nekik kelljen intézkedni. Na többek között ezért. Persze pénzbeszedéshez nagyon értenek.
2011. szept. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
70%
Párosával járó 30 éves faszagyerekek, akik éreztetik h most ők a kakasok a szemétdombon. Az idősebbekkel kevesebb baj van.
2011. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
77%

Talán mert a többség visszaél a hatalmával? Vagy mert azt gondolja, hogy ő a helyi basszájba mert egyenruha van rajta?

Esetleg azért mert kisembereket bírságolnak meg 40-es táblánál? Vagy netán azért mert a többség rendőrként SEM tartja be a szabályokat és villogó nélkül megy 80-al keresztül a városon?

2011. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
40%

"Hát szerencsétlen emberek csak a munkájukat végzik, szerintem inkább tisztelni kéne őket."

Választhattak volna más munkát is, de ők inkább vakon követik a parancsokat, és elnyomják embertársaikat (sokszor teljesen igazságtalanul).

2011. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
74%

Érdekes, hogy az itt leírt rendőrellenes urban legendekkel sosem találkoztam. Pedig nem mai gyerek vagyok, többszázezer km-t autóztam, siettem már többször. Vagy én járok jó felé, vagy mások nagyon rossz felé...


"Hajnali fél ötkor elkaptak gyorshajtásért"

Ha tényleg gyorsan mentél, akkor mi a probléma? Ja te dolgozni siettél. Ezt bárki mondhatja. Az is, aki elüt a buszmegállóban 10 embert. Őt se büntessék, mert dolgozni sietett? A 3mp-cel előbb indulás gondolom nem pálya, de még ennyit sem vesztettél volna 20m-rel későbbi gyorsítással. A szabály akkor is szabály, ha szerinted hülyeség.


De tényleg... Miért van az, hogy egyes emberek lépten-nyomon köcsög és szivatós rendőrökbe botlanak, mások pedig teljesen normális rendőrökkel találkoznak?

2011. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
igen,én is ezen csodálkozok.. Mivel 17éves vagyok,nincsen velük tapasztalatom,de azt nem értem,hogy a korombelieknek,mi dolguk volt velük,és a másik,hogy miért szidják őket? múltkor is motoroztunk,erre az egyik motoros csaj,nah ottvannak azok a b.zi rendőrök. Mégis,mit tud ő róluk 17évesen? Múltkor épp ez a csaj,meg unokatesómék bulizni voltak,és nagy csodálkozva meséli nekem a kishölgy,hogy őket hazafele megálitotta a k.csög rendőr,és még fújattak is... Szerintem épp ez a dolguk,és,ha talán normálisan beszélsz velük,nem igy állsz hozzá,akkor talán nincs velük semmi baj :D
2011. szept. 30. 18:11
 18/31 anonim ***** válasza:
67%
Mert a többség amerikai akciófilmekből és német krimikből nyer némi „rálátást” a rendőri munkára. Nagyon sok embernek az a hozzáállása, hogy minden bűnözőnek kivégzést, csak az én stiklimet nézzék el. Soknak az a baja hogy a nekik nem tetsző szabályt is be kell tartani. Illetve vannak még elég sokan a kötözködő, majd magukat sajnáltató változatból is.
2011. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
igen,ez a másik. hogy rengeteg kis szabály nemtetszik sok embernek.. Sokan félnek is tőlük,hogy jaj,biztos megbüntetnek. Szerintem ,ha helyesen közlekedünk vagy mittudomén,akkor nincs joga megbüntetni
2011. szept. 30. 18:41
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
joga nem lenne de megteszik
2011. szept. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!