Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért utálják ennyien a...

Miért utálják ennyien a rendőröket? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen hallom,és tapasztalom is , hogy a korombeli fiatalok egyszerüen gyülölik a rendőröket, halálukat kivánják stb. Miért van ez ? Hát szerencsétlen emberek csak a munkájukat végzik, szerintem inkább tisztelni kéne őket.


17/F


2011. szept. 30. 12:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
54%
Csak azért mert divat szekálni a rendőröket. Szerintem a 2006-os tüntetések óta terjedt el ez, amikor is a rendőrök párszor "túl" brutálisak voltak, a boltokat szétszedő, autókat felgyújtó szegény bagázs ellen.
2011. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mert a kisembert b@szogatják,de az illegális pókerklubba azért lejönnek a járőrautóval köszönni a haveroknak......
2011. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
48%

09-30 22:44 tévedsz,az előtt is voltak már paprikajancsi rendőrök,az az eset csak plusz bizonyíték volt rá hogy tényleg milyenek... biztos vannak normálisabb rendőrök,de az 100% hogy azok 30o fellüliek,ezek a mai 20onéves taknyok elviselhetetlenek,én állok rosszul hozzájuk? ő állít meg és akar valamit tőlem alap hogy ő lesz illedelmes velem,nem fogom a seggét nyalni és lesni a kegyeit mert nála jelvény van,még akkor se0 ha itt 1-2 kommentelő ezt tartja helyes viselkedésnek.

Büntettek már meg jogosan,de pl olyan is volt hogy addig furkált nézegetett a takony gyerek míg valamit nem tudott kitalálni rám,ezt mind azzal váltottam ki nála hogy mikor követelte az izzókészletet azt mertem felelni hogy "én úgy tudtam hogy már nem kötelező" erre mi volt a válasz? igen? ilyen okos vagyok? akkor mutassam a sárga mellényt pótkereket elakadásjelző háromszöget,autó fényszóróit kormányművet,aztán benézett az autó alá és kisütötte hogy nincs jó állapotban a fékvezetékeim -.-" és még1x ne találkozzunk mer bla bla.

2011. okt. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
42%

mert Mo.-on nincs tisztelet nem csak a rendőrök felé,hanem a fiataloknak a saját szülője, tanára, tőle korosabb felnőtt felé sem.


akit meg megbüntetnek, az pedig jogtalannak tartja. a rendőrnek el kell járni minden bcs.-el kapcsolatban,nem tehet különbséget,h ez csak egy kis gari volt,hagyjuk a francba,foglalkozzunk inkább valami rablással...


persze,akkor meg annak nem tetszene,akit a gari kapcsán sérelem ért, h nem foglalkoznak az ügyével...ill. aki a garázda magatartást tanúsította úgy fogja fel,h úgysem kaptam érte semmit, nem lett semmi következménye, legközelebb is kvázi megtehetem mondjuk diszkó után részegen/betépve hazafelé tartva.


amúgy pedig,amíg nem jut el az ország min. a nyugati állam polgárainak erkölcsi szintjére,addig szerintem nem fog változni az országunk állapota sem etéren,sem más téren. de én úgy veszem észre, nem hogy pozitív ir.-ba haladunk,mindinkább lefelé a lejtőn...jó példa erre a mai fiatalság. én sem vagyok vmi túl öreg 27 évesen,de ami a 12-30 évesek körében folyik nagyátlagban...megdöbbentő számomra is!!!


amúgy pedig, ami a rendőrök felett ítélkezik,nyugodtan "kipróbálhatná" a munkájukat min. 2 hétre és utána lehetne nagypofája!


ja,ami meg lejön a rendőrséggel kapcsolatban a médiából,az még egy nagy kamu!!!!!!- csak az a baj, hogy az állampolgárok ezt látják sajnos.

2011. okt. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
59%

én spec. imádom a rendőröket, olyan szép az egyenruhájuk, örülnék ha lenne egy rendőr pasim, nagyon büszke lennék rá. :D

sok kapcsolatom még nem volt rendőrrel, de amikor betörtek hozzánk kijöttek, rendesek voltak, még a technikust is kihívták pedig nem volt komolyabb káreset szerencsére.

meg 1x igazoltattak össz-vissz mert rossz helyen parkoltam le pár percre késő este és azt hitték bankrablók vagyunk a barinőmmel, vicces volt és meglepő de nem csesztettek csak tanácsolták h menjünk a dolgunkra mert félreérthető volt a szitu.

2011. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
2011. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
A többségnek sajnos kisebbségi érzése van,otthon veri az asszony,igy egyenruhába bújva azt hiszi,hogy ő a valaki ! Pedig a java taknyos tudatlan és pofátlan. Ez érdekes a katonaviselteknél nem figyelhető meg.
2011. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Én például ideges voltam itthon 5 percet mint más ember, és ezért a szüleim kihívták a rendőrséget.. Ki is jöttek sőt még meg is akartak bilincselni a semmiért.:D:D

De akik naponta rbalonak meg fenyegetnek meg minden.. azokat békén hadják...

2011. dec. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

Azért, mert sza.rt se csinálnak, egész nap csak verik a fas.zukat.

Ha bejelentés jön, akkor szép lassan kijönnek, ha ellopják a biciklidet, felveszik jegyzőkönyvbe és ennyi, az 1 hónapos nyomozási idő alatt el se kezdik a munkát. (egyrészt vannak nagyobb bűncselekmények, másrészt, soka bejelentés, kevés az ember)


Sok köztük a suttyó, járőrőznek, de gyanús dolgokra se állnak meg, meg ilyenek, iagzából szarnak a munkájukba, scak mehessenek hamarabb nyugdijba

2012. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Mert koruptak es nagyon elvanak szálva. El kell őket kerülni.
2015. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!