Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrség felvételi, az én...

Rendőrség felvételi, az én esetemben van ok aggodalomra?

Figyelt kérdés
Hivatalosan nem vagyok szemüveges (nincs beírva jogosítványba sem), de lett csinálva szemüveg nekem, egyik szemem -0,75-ös értéket mutatott, tehát rövidlátó vagyok, viszont a két szem között a 3D sincs meg, mint eltérés, tehát ez elvileg jó. Kérdésem lenne, hogy szemvizsgálatkor lehet hordani a szemüveget, vagy próbálkozzak meg nélküle, és ne is mondjam el? Teljesen rendben látok, de a hagyományos szemvizsgálatoknál a leges-leges-legkisebb betűknél mindig elvérzek. A másik problémám a fog. Sajnos hanyag létemre nem hordtam fogszabályozót régebben, és az egyik fogam, nem tudom, hogy hogy kéne írásban behatárolni, talán úgy mondanám, hogy nem elöl, de nem is oldalt, úgy a kettő között az egyik fogam egy kicsit feljebb van, mint kéne, és egy kicsit el is áll, de nem "kapa" képen, nem is látszik, csak ha nagyon nézi a doki, de ez olyan, hogy valószínűleg ezt csak műtéttel lehet korrigálni, de eddig nem akartam, mint teljesen egészséges fogat eltávolítani,m ert még utána jött volna a fogak összehúzása, stb.... De alapjába véve teljesen normálisak és egészségesek a fogaim. És van még valami. Én sajnos roppant izgulós fajta vagyok. Ez lehet probléma vérnyomás mérésnél? Vagy ezt ők kitudják szűrni valahogy? Alapjában normális a vérnyomásom, de ha egy kicsit izgulok, vagy nem vagyok nyugodt, lehet, hogy magasabb lesz.
2011. okt. 18. 16:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sosem értettem, hogy mi ez a nagy rendőr ellenesség nálunk? Civilben csak többdiplomás tudósok léteznek?

Az a meglátásom, hogy az a sok ember, aki szidja őket, még a rendőrség felvételin sem felelne meg.

A másik: egyik fórumon olvastam az egyik autós hozzászólását, hogy milyen hülye a rendőr, foglalkozna az igazi bűnözőkkel, stb.... csak a végén nyögte ki, hogy 90-nel ment a 30-as táblánál. És a rendőr az idióta tudatlan. Szerintem az szólja le őket, aki egy ilyen rendőrség alkalmassági vizsgán lazán átment, na utána mondhatja. Öröm hallani résztvevőktől, hogy a sok "tudatlan hú de izmos gyerek vagyok" sorban mentek haza alkalmatlan minősítéssel. Én sem vagyok biztos benne, hogy sikerülni fog, de legalább én tisztelem őket.

(ui: ha valaki még így is lenézi, utálja őket, akkor majd menjen oda egy rendőrhöz, és mondja a szemébe, hogy mennyi az iq-ja, meg hogy sün, meg egyéb baromságok..... 0,5% ha merné......)

2011. nov. 9. 22:09
 12/13 anonim ***** válasza:
eléggé para. lehet rendőr leszel. gondolj bele...
2013. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Jo h ratalaltam erre a kiirt kerdesre.
2018. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!