Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van egy TETÜ RENDŐR a környékü...

Van egy TETÜ RENDŐR a környékünkön, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megpróbálom úgy írni, hogy ne legyen irigykedő hangvétele.

Ez a gyerek (rendőr) hatalmas arccal éli életét, úgy hallottam 170 körül megkeres alapból, gizda kocsival jár (első rendszám nuku), feketén a családjánál dolgozik plusz 200E, építkezik (mert kap a brfk-tól havi 40. 000 erre), és vidékről jár be papíron, hogy benzin támogatást kapjon plusz 20.E(de brfk-n dolgozik, és mondom életvitel szerűen Budapesten lakik).


Nagyon bosszant, hogy a becsületes rendőr haverjaim, akik soha egy fillért nem tennének el, soha nem csalnának még ilyen benzin dologgal sem, azok cumiznak, míg egy ilyen kis csókos koma jóbarát bőven a pofájukba röhög. Én kérdeztem rendőr haverokat, hogy miért nem tesznek vmit, de azt mondták, hogy nem lennének vamzerok, majd kihullik az ilyen... OK. értem, de már engem is zavar a téma, pláne, hogy velünk (egyszerű emberekkel) is meg mer tenni olyan hajmeresztő dolgokat/hangnemet, ami eszméletlen. Nem intézkedés közben, hanem magán emberként. Én nem tudok arról, hogy bármilyen bűncselekményt elkövetne, csak ezeket a rendőr mutyikat. Szerintetek van-e értelme valahol bemószerolni ezt a kis taknyot, vagy nyugodjak bele én is, mint annyi szerencsétlen jól dolgozó, becsületes, éhbérért güriző rendőr? Be tudom valahol mártani (természetesen legálisan) , a főnökénél, vagy van a Rendőrségnek erre specializálódott egysége?

Tudom, hogy rossz szájízű az írásom, de nálam is betelt a pohár, és elégtételt szeretnék venni a tehetetlen barátaimért.


Legyek szívesek segítsetek ebben, ha lehet ne védjétek a mundért, a testületetek megtisztulása a ti érdeketek is kell, hogy legyen, eleget szívtatok már a sok naplopó, oda nem illő gyökér miatt.

Több rendőr társatok nevében is előre köszönöm.


2011. dec. 12. 01:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én is rendőr voltam. Ez a srác alapból egy hátszeles lehet, valakinek a valakije. Amikor felszereltem ezek kapásból irodába kerültek nyomozósegédnek, meg nem gyalogjárőrök lettek, hanem kocsira kerültek. A többi kolléga ott próbált meg keresztbetenni neki, ahol tudott, aztán le lettek fenyítve. Sajnos tíz évbe is belekerül, mire ezek (önszántukból) kikopnak az állományból, nem tudsz vele mit csinálni ha valaki "nagy elvtárs" van a háta mögött. A rendőri állomány kb. 30 %-a erősen puncsos, valakinek a valakije.
2011. dec. 12. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nagyon jól látod a helyzetet. Állítólag már a Rendőrségi felvételin úgy tolták át, mert 4 cm-el alacsonyabb a felvehető minimumnál... Felszerelt, és járőrbe ki sem merték vinni, berakták kapura, majd fél év szolgálat után bekerült Bűnügyi Helyszínelőnek a srác (megelőzve több olyan rendőrt, akik esetleg több éve vártak arra, h. bekerüljenek). Ez a gyerek egy anti rendőr, mindenkinek szúrja a szemét, és mellette mondom, akkora arca van velem is, meg az utcában lakókkal, hogy nem tudnám ide kiírni. Én egészen egy két héttel ezelőttig azt hittem, h. valami szuper rendőr, vagy valami vezető tiszt, de kb. két hete mondta el az egyik kollégája, hogy mi a stájsz. Mondjuk utólag nem is tudom, hogy miért gondoltam, hogy nem csókja van, egy ilyen seggdugó, nyeszlett, barna bőrű! kiscsávóról... (és egyáltalán nem az a problémám, hogy ci..ny, hanem ahogy viselkedik velünk, meg az elmondások).
2011. dec. 12. 12:03
 3/21 anonim ***** válasza:
25%

Megpróbálom úgy írni, hogy ne legyen irigykedő hangvétele.


nem sikerült :)

2011. dec. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer amikor ketten vagytok csak, és úgy beszél veled ahogy nem kéne, vágd képen. Ez a pont megoldva.

A hátszéllel nem tudsz mit csinálni, törődj bele. A dühödet meg amint írtam is, vezesd le óvatosan, de hatásosan.

2011. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 eugenica válasza:

Keresd meg a Civil rendőrkontrollt.

Minden rendőrségen megtalálható a címe,vagy a google-ban keresd ki.

Ők törvényes segítséget tudnak nyújtani.

Ezt az utat érdemes választani.

Sok sikert.

2011. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Kedves Aang!

Köszönöm a válaszodat, elgondolkodtatott egy kicsit. Tulajdonképpen tök igazad van, valóban van bennem irigység a helyzettel kapcsolatban. Igazából a rendőr munkát és felelősséget én nem bírnám, azt nem irigylem. A 24/72-es munkaidő nem tetszik, nem szeretek éjszakázni. A benzinpénzezéshez nem lenne bőr a képemen. "Rendőr" létemre első rendszám nélkül közlekedni nem lenne merszem a törvény őreként.

Amit irigylek az az, hogy egyesek bármit megtehetnek ebben az országban úgy, hogy annak semmi következménye nincs. Bár, ez sem igaz, mert ha én lennék ilyen helyzetben, úgy gondolom ekkora arcot akkor sem növesztenék... Persze mindig akadnak olyan szégyenletes senkiházi trógerek, akik látják a körülöttük dagonyázó férgeket és helyeslik, és ha van aki megpróbál szót emelni, vagy tenni a nyilvánvaló igazságtalanság ellen, akkor azt igyekeznek megszégyeníteni. Nincs ezen mit csodálkozni, ma sajnos ez Magyarország.


A többi segítő szándékú választ köszönöm, a személyes elégtételről nem hiszem el, hogy a megoldás irányába hatna, de a civil rendőrfigyelő lehetősége után élénken érdeklődi fogok. Köszönöm a hozzászólásokat.

2011. dec. 12. 21:00
 7/21 anonim ***** válasza:

te nem lehetsz több 20 évesnél kedves kérdező.Én csak annyit mondanák neked hogy-üdv Magyarországon.

Majd elkezded a nagybetűs életet meglátod hogy amit te tapasztalsz ez minden olyan területen igy van aminek köze van a parlamenthez.

2011. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Aang, nagyon okos vagy, érted a lényeget...


Egyébként szerintem egy civil testületnek nincs semmilyen hatása a Rendőrség ügyeire. Maximum egy belső ellenőrzési csapat tudná ezt kezelni, de félek ehhez nekünk, civileknek semmi közünk.


Egyébként én teljes mellszélességgel a kérdező mellett állok, ne legyen már annyira egyértelmű állandóan a mutyizás. Főleg ne a mi adófizetői forintjainkból. Sok erőt és kitartást a becsületes rendőröknek, és hulljon a férgese, a tisztességes, helyesen gondolkodó állampolgárokat meg tisztelje a rendőr szakma.

2011. dec. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Tisztelt válaszoló! Nem tévedsz sokat a kor meghatározással, bár szerintem a helyes út iránti törekvés az nem kor függő. Még annyit kérdeznék tőled, hogy szerinted azért mert ma Magyarországon ez az elfogadott, attól még ez a helyes? Szerinted a Svédország, Németország vagy Dánia az hogyan jutott oda, ahol van? Persze nyilván a fejétől bűzlik a hal, de hidd el kis dolgokon is múlik. Amúgy köszönöm a válaszod.

Az utolsó kommentnek is köszönöm, hogy legalább arról biztosít, hogy nem teljesen én vagyok a hülye. Köszi

2011. dec. 12. 22:16
 10/21 anonim ***** válasza:
nem mondtam, hogy nincs igazad. de a véleményem attól még igaz:)
2011. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!