Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van egy TETÜ RENDŐR a környékü...

Van egy TETÜ RENDŐR a környékünkön, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megpróbálom úgy írni, hogy ne legyen irigykedő hangvétele.

Ez a gyerek (rendőr) hatalmas arccal éli életét, úgy hallottam 170 körül megkeres alapból, gizda kocsival jár (első rendszám nuku), feketén a családjánál dolgozik plusz 200E, építkezik (mert kap a brfk-tól havi 40. 000 erre), és vidékről jár be papíron, hogy benzin támogatást kapjon plusz 20.E(de brfk-n dolgozik, és mondom életvitel szerűen Budapesten lakik).


Nagyon bosszant, hogy a becsületes rendőr haverjaim, akik soha egy fillért nem tennének el, soha nem csalnának még ilyen benzin dologgal sem, azok cumiznak, míg egy ilyen kis csókos koma jóbarát bőven a pofájukba röhög. Én kérdeztem rendőr haverokat, hogy miért nem tesznek vmit, de azt mondták, hogy nem lennének vamzerok, majd kihullik az ilyen... OK. értem, de már engem is zavar a téma, pláne, hogy velünk (egyszerű emberekkel) is meg mer tenni olyan hajmeresztő dolgokat/hangnemet, ami eszméletlen. Nem intézkedés közben, hanem magán emberként. Én nem tudok arról, hogy bármilyen bűncselekményt elkövetne, csak ezeket a rendőr mutyikat. Szerintetek van-e értelme valahol bemószerolni ezt a kis taknyot, vagy nyugodjak bele én is, mint annyi szerencsétlen jól dolgozó, becsületes, éhbérért güriző rendőr? Be tudom valahol mártani (természetesen legálisan) , a főnökénél, vagy van a Rendőrségnek erre specializálódott egysége?

Tudom, hogy rossz szájízű az írásom, de nálam is betelt a pohár, és elégtételt szeretnék venni a tehetetlen barátaimért.


Legyek szívesek segítsetek ebben, ha lehet ne védjétek a mundért, a testületetek megtisztulása a ti érdeketek is kell, hogy legyen, eleget szívtatok már a sok naplopó, oda nem illő gyökér miatt.

Több rendőr társatok nevében is előre köszönöm.


2011. dec. 12. 01:49
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Aang, köszönöm a válaszod, van igazság az észrevételedben. De nem ez az alfája és omegája. Szerintem hagyom a témát a francba, nem ér annyit. Ha hinnék az ilyenekben, azt mondanám: "majd az élet megoldja", meg "az élet úgy is igazságos". De nem hiszek, így csak annyi, hogy sajnálom, hogy ilyen szembe szél van még...


Amúgy köszönöm mindenkinek.

2011. dec. 13. 17:56
 12/21 anonim ***** válasza:
félre értettél,nem elfogadott,de megtehetik.
2011. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Így már értem, köszönöm a korrigálást. Azért bízzunk a jobban.
2011. dec. 13. 22:24
 14/21 anonim ***** válasza:
ahogy mondod :) bizzunk a Jobbikban
2011. dec. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
hiába írok fekete vagy fehér választ. mivel minden relatív ez is az. elhiszem, hogy van akinek nehezebb, de hidd el, van akinek könnyebb. tudom, hogy ez nem nyugtat meg és nem is kell, de sajnos az élet minden területe ilyen vagy még rosszabb.
2011. dec. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
ismerős nekem ez a faszi. hány éves? Nem józsinak hívják?
2011. dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Ha a rendőr marha,menj fel a rendőrségre,és jelensd be.
2011. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Bocsi, egy ideig eltűntem... Nem tudom hány éves, 25-28 körüli. Sajnos azt sem tudom, hogyan hívják, de nem is akarom megkérdezni, annyira taszít az ürge.


Gondolkodtam rajta, hogy a Rendőrségen felnyomom, de ahogy a Rendőrség ma működik?..??.. Katasztrófa. Várnék 2-3 órát, amíg hajlandó lenne velem foglalkozni, aztán még én jönnék ki rosszul, hogy mit vádaskodok, meg hazudok, meg bizonyítsam... De az is beszédes, ami itt az oldalon is működik, a rendszer összezár, a "mundér".

Meg nem tudom, hogy a Rendőrségen foglalkoznak-e ilyenekkel? Nem csak szabálysértésekkel, meg bűncselekményekkel? Vagy van az ilyen visszaélésekre valamilyen szervük? Pont ezért írtam ide, mert nem tudom. Már letettem az egészről. De azért köszi a válaszokat, ha van még ötlet szívesen fogadom.

2012. jan. 2. 19:29
 19/21 anonim ***** válasza:
hát én akkor is azt mondom, hogy attól neked nem lesz jobb ha felnyomod
2012. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Pontosan ezen vagyok én is, hagyom az egészet a francba, csak akkor pont egy erős negatív hatás ért az illető felől és pitiáner mód elégtételt akartam venni. De már pont nem érdekel, van kismillió dolgom... Most már csak elméleti síkon érdekel a dolog, hogy milyen panasztételi lehetőségek vannak.


Amúgy BÚÉK mindenkinek!!!

2012. jan. 3. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!