Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van egy TETÜ RENDŐR a környékü...

Van egy TETÜ RENDŐR a környékünkön, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megpróbálom úgy írni, hogy ne legyen irigykedő hangvétele.

Ez a gyerek (rendőr) hatalmas arccal éli életét, úgy hallottam 170 körül megkeres alapból, gizda kocsival jár (első rendszám nuku), feketén a családjánál dolgozik plusz 200E, építkezik (mert kap a brfk-tól havi 40. 000 erre), és vidékről jár be papíron, hogy benzin támogatást kapjon plusz 20.E(de brfk-n dolgozik, és mondom életvitel szerűen Budapesten lakik).


Nagyon bosszant, hogy a becsületes rendőr haverjaim, akik soha egy fillért nem tennének el, soha nem csalnának még ilyen benzin dologgal sem, azok cumiznak, míg egy ilyen kis csókos koma jóbarát bőven a pofájukba röhög. Én kérdeztem rendőr haverokat, hogy miért nem tesznek vmit, de azt mondták, hogy nem lennének vamzerok, majd kihullik az ilyen... OK. értem, de már engem is zavar a téma, pláne, hogy velünk (egyszerű emberekkel) is meg mer tenni olyan hajmeresztő dolgokat/hangnemet, ami eszméletlen. Nem intézkedés közben, hanem magán emberként. Én nem tudok arról, hogy bármilyen bűncselekményt elkövetne, csak ezeket a rendőr mutyikat. Szerintetek van-e értelme valahol bemószerolni ezt a kis taknyot, vagy nyugodjak bele én is, mint annyi szerencsétlen jól dolgozó, becsületes, éhbérért güriző rendőr? Be tudom valahol mártani (természetesen legálisan) , a főnökénél, vagy van a Rendőrségnek erre specializálódott egysége?

Tudom, hogy rossz szájízű az írásom, de nálam is betelt a pohár, és elégtételt szeretnék venni a tehetetlen barátaimért.


Legyek szívesek segítsetek ebben, ha lehet ne védjétek a mundért, a testületetek megtisztulása a ti érdeketek is kell, hogy legyen, eleget szívtatok már a sok naplopó, oda nem illő gyökér miatt.

Több rendőr társatok nevében is előre köszönöm.


2011. dec. 12. 01:49
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Egyébként Aang, te rendőr vagy?
2012. jan. 4. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!