Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » TÉnyleg bevihetnek ezért?

TÉnyleg bevihetnek ezért?

Figyelt kérdés

Tegnap igazoltattak a rendőrök az utcán, és nem volt nálam személy se semmilyen okmány, mert a kocsiban szoktam tartani(elég elhagyós tipus vagyok:D). Mikor kérték az okmányimat, közöltem hogy nincs nálam, erre elég durva és lekezelő hangnemben rámförmedt az egyik bohóc, hogy én hogy merészelek okmányok nélkül járkálni meg stb.


Mondtam nekik, hogy vegyenek vissza ebből a hangnemből, és nyugodtan sétáljunk el az autómig, ha annyira kellenek nekik az okmányok. Ezután közölték, hogy "ezért be is vihetnénk, te kis köcsög", mert nincsenek nálam iratok..


Utána felirkálták az adataimat meg stb, és örüljek, ha nem jelentenek fel. Tényleg joguk van ehez?


2012. febr. 5. 13:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nekem a 14:12-es történet már az elején furcsa:


"....egy évvel ezelőtt télen történt...."


"....ugye nyár volt...."

2012. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Azért nem mernek a fiatalok semmit tenni, mert FÉLNEK. "


Jaj szegénykéim. Amikor nincs ott a hatóság akkor nagyon erősek, mikor helyrerakják őket, akkor meg ártatlan 14 éves bugyiba pisilő fiúcskák és lánykák.

2012. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Vond le a következtetést és LEGYENEK NÁLAD AZ IRATAID MINDIG!
2012. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ui. Én is jártam így. Odajött két "bohóc" elkérték az irataimat. Odaadtam és 2 azaz KETTŐ perc múlva fojtattam az utam. Látod,ilyen egyszerű.
2012. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Valóban bevihetnek, ha nincs nálad semmilyen papírod. Egy ideig én se hordtam magamnál, mert féltem, hogy ellopják őket vagy elhagyom, de mostanában megint hordom magammal, mert sűrűn igazoltatnak napközben is nálunk.
2012. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!