Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bv- ből szeretnék átmenni...

Bv- ből szeretnék átmenni Rendőrségre, fel is hívtam és mondta, hogy semmi akadálya csak júniusba érdeklődjek, Szerintetek BV átenged?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 13:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam, de ha azt mondja a parancsnok júniusba, hogy üresedés van mehetek?
2012. márc. 1. 15:23
 12/17 anonim válasza:

1. Mész nyáron, és fizeted a vele járó költségeket.

2. Maradsz egy évig, vagy ha később nem lesz hely, vársz, amíg lesz, és akkor mész.

Döntsek helyetted? :)

Csak pénz és biztonságérzet kérdése.

2012. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaid. Megkönnyebültem nagyon :D Honnan tudsz ilyen sok mindent? Te is Bvs vagy vagy rendőr?:D
2012. márc. 1. 15:30
 14/17 anonim válasza:
Mindkettő :)
2012. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Az igen:D:D
2012. márc. 1. 15:32
 16/17 anonim ***** válasza:
Az első kommentelőnél a pont, nagyon jót nevettem! :)
2012. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Végülis,hogy döntöttél és mi lett az eredmény?mert én is bv-s vagyok még 3 hónapom van a próba időből és lehet,hogy hamarosan lenne lehetőségem átmenni a rendőrséghez.Szintén ez a gondom,hogy most akkor vissza kell fizetnem mindent?Ha igen mekkora össze volt?Vagy idő arányosan kell?
2012. nov. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!