Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Utólag megbüntethetnek csendhá...

Utólag megbüntethetnek csendháborításért?

Figyelt kérdés

Kihívták a rendőrt, aki felvette az adataimat. Helyszíni bírságot nem adott, csak azt mondta, hogy ezért akár 30.000 Ft-ra is megbüntethet.

Miután elment tőlünk, odament ahhoz a szomszédhoz, aki kihívta.


Utólag megbüntethet a rendőr, vagy helyszíni bírság jár ezért? Hogyan tudják bizonyítani a dolgot, ha nem történt tetten érés?

Nem írtam alá semmit, de az adataimat felvették.



2012. máj. 12. 14:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Bocsi sajnálom azt,hogy valaki a

lepontozott mindenkit:( Én meg mindenkit felpontozok!!!!

2012. máj. 13. 14:12
 12/14 anonim válasza:
Akkor bíztossan megbüntetnek, ha a szomszéd tett ellened feljelentést ott a helyszínen. De egy ilyen ügy a bíroságig is elmehet.
2012. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A folyosón nem lehet feljelentést tenni,ahhoz a szomszédnak be kell fáradni a rendőrségre és az ügyeletes tisztnél kell megtenni a feljelentést.A bíróság nem foglalkozik ilyen dolgokkal,hülyeségeket ne írj a kérdezőnek.Ha nagyon nagy a szabálysértés,akkor is maximum pénzbírság.Ennyi.
2012. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
De ha pénz bírságot szabnak ki azt mondani kellett volna.Nem? Vagy alá írni,hogy el ismerem..stb..Nem tudom :(
2012. máj. 14. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!