Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Pár hónapja majdnem megerőszak...

Pár hónapja majdnem megerőszakoltak. A rendőrség azóta nem jelentkezett. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Akkor adtam személyleírást,elkérték az adataimat,és a pasi után indultak.De azóta sem értesített senki semmi fejleményről.És az a beteg ember még mindig szabadon mászkál.Mit kéne tennem? Menjek be a rendőrségre kérdezősködni,reklamálni? Félek és az volna a minimum,ha legalább tájékoztatnának.De tudom,az országban amig vér nem folyik addig senki nem lép semerre!Felháborító a magyar rendszer!

2012. szept. 29. 21:49
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim válasza:

Csatlakoznék azokhoz a táborához, akik szerint a rendőrség egy kalap szar.


Csak büntetni, és fölöslegesen felelősségre vonni tudnak. Kis köcsög gyökerek mindannyian, tisztelet a kivételnek. Nagypofájú tetvek, aki semmilyen rendőri szolgálatot nem látnak el. De a pénzbeszerzéshez értenek.


Undorító egy népség. Mélységesen felháborító.

2012. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 A kérdező kommentje:

Voltam bent a rendőrségen,a recepciós nőnek mondtam,hogy milyen ügyben jöttem.Mondta,hogy üljek le mindjárt szól valakinek.Vártam 2 órát és nem jött senki.Majd még egy fél óra várakozás után odajött valami huszonéves hölgyike,hogy hát jajj ne haragudjak,de most senki nem ér rá velem foglalkozni,de ha ekkor és ekkor visszamegyek és lesz majd szabad emberük,akkor talán esetleg foglalkoznak velem is.

Erre most írhatnék valamit,de inkább nem teszem,mert nem lenne túl szalonképes...

2012. okt. 11. 16:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!