Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőr sztorik?

Rendőr sztorik?

Figyelt kérdés
ami veletek történt ismerős stb...nem pont arra gondolok ami vicces...intézkedések ilyesmi....volt rajtatok bilincs?miylen érzés volt? :D
2012. okt. 15. 19:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Bicikliztem, és pár fiatal rendőr egy rendőrautó mellett beszélgetett az út mellett 1-2 méterre.

Mikor odaértem, szóltak valamit, de nem értettem.

Azt hittem azt akarják, álljak meg, igazoltatnak, stb. Már frászt kaptam, mert csak a közelbe mentem igazolvány nélkül...

Kiderült, hogy csak "úgy" szóltak be... Látták, hogy nőből vagyok és fiatal. :p

2012. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
hát az szép :D :D
2012. okt. 15. 19:52
 3/21 anonim ***** válasza:
bátyám ismerősei felgyújtottak egy kukát pár méterre egy rendőrtől. nem lett jó vége :D
2012. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
5%

#1


Biztos megakartak erőszakolni mint annak idején az a 4 rendőr Elter Zsanettet

2012. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
7%
bocs 5 rendőr
2012. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 bumbi02 ***** válasza:
100%

Ez a kérdés egyszer már volt.


Amikor itt kaposváron focifesztivál volt, mi rendszerint bejártunk a főtérre focizni a külföldi srácokkal, ebbe egyszer egy biztonsági belekötött (éjjelente, olyan 10től, egy biztonsági van a főtéren) hogy takarodjunk onnan. Másnap rendőrök is kint voltak, megkérdeztük őket, tiltja-e valami h focizzunk a főtéren. Azt mondták semmi akadálya, csak nem célszerű, mert ha valakit eltalálunk, akkor jogosan lesz ideges. Mikor felé gurult a labda, vissza is rúgta. Azóta vidáman focizunk a főtéren, ha szép az idő.

2012. okt. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
3 mi lett a vége? xD
2012. okt. 15. 21:08
 8/21 anonim ***** válasza:
a rendőr elkezdett intézkedni, ők meg persze nem akartak a rendőrrel menni, így hát futásnak eredtek, node a rendőr gyorsabb volt, elkapta őket és pénz bírságot kaptak :D
2012. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
juuj :D még akkor csak jól megúszták ha csak pénzbírságot kaptak xD
2012. okt. 15. 21:18
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm rendőrtisztire járt, s bevitték egyszer őket az örsre, hogy nézzék meg hogy folyik a munka.


Napközben behoztak egy nem idén barnultat, meg volt bilincselve a csóka.

Az egyik fiatal rendőr (ilyen babaarcú kezdő lehetett) levette a szolgálati sapkáját és letette valami asztalra.

Erre a nem idén barnult gyűjtött egy kis turhát, majd egy jókorát belecsulázott a rendőrsapkába. Utána az arcán egy jókora vigyor persze, fiatal rendőrünk meg nézett elvörösödve hogy most mi a rákot csináljon.

Szerencsére egyik idősebb tisztnek helyén volt az esze, a sok szemtanút látva úgy gondolta, hogy megvédi a mundér becsületét és kiadta az utasítást, hogy 4 rendőr kísérje el a mosdóba a nem idén barnult urat, mert látja rajta, hogy bizonyára nagyon kell pisilnie.


És így is lett.

2012. okt. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!