Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarországon miért "utálja"...

Magyarországon miért "utálja" mindenki az embereket?

Figyelt kérdés

Sokszor olyan ez mint az óvodában...

Megy az idióta 200-al 80 helyett és megállítják aztán meg fel van háborodva,hogy mi az,hogy megbüntetik ,hogy képzelik...aztán mikor meg egy gyorshajtó okoz halálos balesetet mindenki azt kérdezi,hogy hol volt a rendőr...hát itt...

Olvastam olyanokat Kenéz Imre halálával kapcsolatban,hogy megérdemelte, a többi rendőr is megérdemelné.Kérem szépen milyen ember az aki egy rendőrt hidegvérrel halálra gázol?Akinek meg ez tetszik arra nem gondol,hogy ha egy rendőrrel ezt megmeri csinálni akkor ő vele mire lenne képes?

Meg ha nem lenne rendőr akkor mi lenne itt?Ebbe nem gondolnak az emberek?

Engem is büntettek már 30 ezerre mert 40-el átmentem a vasúti átjárón, és nem nem tetszett ,de igaza volt a rendőrnek mert szabályt sértettem.Nem a rendőr volt a hülye,másrészt a rendőr az az aki betartatja a törvényt és nem ők hozzák.Csak a munkájukat végzik.

Meg igen vannak idióta és retardált rendőrök, de ugyan ennyi retardált sofőr is van,van akinek még a matchbox sem való, nemhogy egy igazi autó és mégis ott ül a 7-es BMW-ben.Vannak ilyenek,nem lehet ellene tenni.

Vagy hozzuk fel a 2006-os tüntetést...te mit szólnál ha kivezényelnének oda ,azt sem tudod miért vagy ott, kit védesz csak ott vagy és akkor megdobálnak kővel meg köpködnek rád és semmit sem tehetsz csak tűrsz majd kapsz egy parancsot,hogy elfoghatod a rendbontókat.Nem odamennél és ütnéd vernéd azt akinél követ látsz?


Szerintem több tiszteletet érdemelnének a rendőrök, és lehet az is,hogy a romák magyarokat vernek és uzsoráznak a rendőr meg nem tesz semmit, de 1.Ha te horgászol te sem fogsz ki minden halat, a rendőr sem tud minden bűnözőt elkapni 2.Nem a rendőr dönti el,hogy kinek milyen büntetés jár.



2012. okt. 15. 22:00
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
A kérdés rossz,elnézést kérek,este van már...az emberek helyett RENDŐRÖKET.
2012. okt. 15. 22:01
 2/21 anonim ***** válasza:
azért mert a gyorshajtókon kívül nem mernek senkit se megállítani, semmi tekintélyük, töketlenek, tisztelet a kivételnek
2012. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Leginkább a törvényeken kellene javítani, mert a rendőröknek szinte semmihez nincs joga.

A randalízorókkal így kell bánni, ezzel egyetértek, de sok olyan embert is megvertek, aki semmit sem csinált.

Okosan kell meghozni a törvényeket, hogy a rendőrök is tehessék a dolgukat.

2012. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Komplikato ***** válasza:
70%
Szerintem Kenéz Imre esete pont azért megrázó, mert ő a kisebb kivételbe tartozott, aki nem csak brahiból ment rendőrnek, hanem komolyan gondolta ...
2012. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ha megállítanak valakit akkor ott meg az a probléma,hogy mi az,hogy engem igazoltat ok nélkül...
2012. okt. 15. 22:23
 6/21 anonim ***** válasza:
25%

Lehetne címerük is:


Hammer alól kilógó rendőrcsizma.

2012. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Az ötlet kiváló! Megyek megtervezem a szervezet honlapját. Addig toborozzatok még embereket!
2012. okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék belépni tagnak.
2012. okt. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ha egy bűncselekményben áldozatok lesztek (remélem így lesz) akkor majd számítsatok a rendőrökre:)
2012. okt. 15. 22:38
 10/21 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű szerintem. Mert méricskélnek, pénzt szednek be ahol tudnak. ez az elsődleges. Értem én hogy a legpotenciálisabb gyilkos mindig a gyorhajtó, meg bla bla, és fontos 50 helyett 65-tel haladót bemérni egy tök üres úton, csakhogy ennél lennének fontosabb dolgok, olyan helyeken járőrözni, ahol rossz a közbiztonság stb. Máshol is írtam már, hogy engem is mért már be szinte üres 4 msávos úton a rendőr 65-tel, oké. de még kitalálta hogy nem volt övem, holott direkt bekapcsoltam, mert korábban már láttam hogy ott állnak. Máskor viszont bűncselekményhez hívtam őket. a helyszín 3 perc gyaloglásnyira volt a kapitányságról, több mint 40 perc alatt értek ki. Haveromék frissen hívták őket betörés miatt szinte forró nyomon, másnap jöttek ki, persze addig ne nyúlj semmihez. Másik: egyik szórakozóhelyen rendőrségi alosztály buli volt, melynek végefelé 8-10 rendőr maradt, egy "alvilági hírben álló" keményebb tag pedig belekötött az egyikbe, majd megütötte. Egy rendőr bulin !!?? de nem csináltak semmit, illetve lett volna segítség, de inkább nem tettek semmit, nehogy bonyodalom legyen utána belőle. Szóval én értem hogy ha már kihívás van nem mernek kockáztatni, vagy nem éri meg neki azér a pénzért, de addig amíg ilyen emberekkel sokszor semmit se kezdenek, engem ne basztasson, meg a 40+ éves anyámat basssza meg öv miatt, vagy ha mégis akkor meg már legalább had utáljam... tisztelet a kivételnek, mert ismerek normálisakat is....
2012. okt. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!