Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem esne rosszul?

Nektek nem esne rosszul?

Figyelt kérdés

Tudom, vannak nagyobb bajok is a világban, nekünk is, csak ez a dolog igazán kicsit rosszulesett.

Szóval arról van szó, hogy a férjem a világon semmivel nem kedveskedik nekem, elég önző típus. A kapcsolat elején még hozott kávét reggel ágyba, aztán esküvő után közölte, hogy van kezem lábam meg tudom magamnak is csinálni...nektek az ilyen nem esne rosszul? Én az a típus vagyok, hogy inkább neki adom a részemet is, ha kívánja de valahogy csokit is meg mindent csak magának vesz, virág ilyesmi na azt sem, soha. És csak egy éve vagyunk házasok. Ezen elgondolkodtam, hogy vajon mit érezhet irántam....Lehet, hogy rosszul fejeztem ki magam, de értitek....


2012. okt. 19. 21:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Néma gyereknek anyja sem érti a szavát, egy néma nőnek pedig a férfi aligha érti a kívánságát! :-)


A férfiak néha butuskák (bocsi fiúk :D) de ne vedd ezt veszett ügynek. :)

Mondd el neki, hogy mi esne jól, de ne veszekedés közben, vagy valamit, főleg ne úgy, hogy "Te sosem vagy velem kedves!" vagy "Miért nem tudsz egy kicsit figyelmesebb lenni velem???"


Bújj oda hozzá, szép, kedves, aranyos hangon, hogy "Drágááám... tudod mivel ébreszthetnél holnap? Egy kávéval az ágyban, és egy hatalmas puszival!" És bújj oda hozzá :-)


Mondd neki, hogy milyen szép ez a virág, az a virág, hátha veszi a lapot! :)


Akkor beszéld meg a problémát, a lelki bajodat, amikor még kicsi, a nagyobbat nehezebb helyrehozni. (Minél kisebb a lyuk a zoknin, annál könnyebb összevarrni!)

2012. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
57%
Nem 1 év házasság után kéne elgondolkodni azon, hogy mit érez irántad...
2012. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon rosszul esne. Próbáld esetleg megbeszélni vele, hogy mi miatt változott meg így. És hogy ez neked rosszul esik, és nem akarod hogy ilyen legyen a további életetek. Te se viselkedsz így vele, akkor ő miért teszi? Ha rossz napja volt esetleg, akkor legközelebb próbáljon kedvesebb lenni.
2012. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Túl vagyunk már egy két dolgon, nagyobb problémákon is. Ez csak egy példa volt, tudja hogy imádom az édességet, de képes csak magának venni, és igen erről már beszélgettem vele, hogy néha egy két dolog nekem is jólesne...nem mindennap csak időnként! Az esik rosszul, hogy nem képes örömet okozni még egy sz@ros csokival sem....és az én kedveskedésemet sem értékeli, inkább idegesíti. Ha én veszek valamit neki, akkor inkább ideges, hogy minek vettem neki nem kell...de magának meg megveszi.
2012. okt. 19. 21:24
 5/29 renji7575 ***** válasza:
0%

Kényes nőcike vagy te :DDD

Nos ebben a témában nem vagyok otthon de... szabadna megkérdeznem hogy névnapra/születésnapra ad-e valamit?

mondjuk igaz egy nőnek több gondoskodásra van szüksége..

De gondoltál már arra hogy ez másnak is jólesne? mondjuk a férjednek?:D belegondoltál már abba hogy vajon viszonoztad ezt már neki valamilyen formában? (Csak annyit várj el másotol mint más tőled:P)

2012. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kényes. Mindig a kedvenc kajáit főzöm, olyan sütit sütök amit szeret, de valahogy viszont ez nem műkdik mint írtam egy aprósággal sem. EGyszerűen rosszul esik, hogy ilyen azért kérdezem, mással milyenek a párjaik.
2012. okt. 19. 21:30
 7/29 anonim ***** válasza:

Ez így furcsa, hogy eleinte kedvesebb volt és figyelmesebb, aztán ezek elmaradtak. Szerintem is mondd meg neki, ha magától nem veszi észre, hogy mi esne neked jól.

Nálunk ez fordítva volt. Barátom volt ilyen, de láttam rajta, hogy nem rossz széndékból csinálja, csak egyszerűen így nőtt fel, nem lett ránevelve arra, hogy adok a másiknak is. Meg hát testvére sincs. Volt hogy egy pohár vízzel sem kínált meg ha náluk voltunk. Aztán szépen lassan tőlem átvette ezeket a dolgokat, szóvá sem kellett tenni, megtanulta magától :)

2012. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Talán itt lenne az ideje, hogy magadra gondolj és ne rá, mint ahogy ő is teszi. akkor talán észbe kap. :)
2012. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 renji7575 ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok.

Elég érdekesnek tűnik ebböl a szemszögböl..

de mivel párod szemszögéböl nemláthatom a helyzetet így nemtudok túlsok mindent mondani.. Már egy válaszoló említette de mégiscsak igaza van.. Nemtudsz valamilyen formában a férjednek imponálni?? Szerintem este igazán kérdezgethetnéd tőle hogy mi legyen holnapra az ebéd, milyen desszert legyen... és oda szerintem igen csak behozhatnád a csoki témát:D. Mondjuk egy csokis sütemény ízét összehasonlítod egy csoki márkával.. meg ilyenek.. nemtom hogy ebböl mit veszel ki de remélem a lényeget érted..:D ez is egy módszer hogy halloween-i vágyaidat kiélhesd:)

2012. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy normális kapcsolatban nem kéne futni a szeretet és a figyelmesség után egyik félnek sem, nem hogy még éjjel nappal célozgatni. Biztos helye van, házas, azt hiszi minden ok ,ezért hagyta el ezeket, te meg tűröd. Valameddig.
2012. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!