Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségi ügy! Szerintetek...

Rendőrségi ügy! Szerintetek rosszul tettem?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel csöngetett a rendőrség én egyedül voltam otthon és az öcsém miatt jöttek hogy menjek be érte mert bevitték. Én nem akartam kinyitni az ajtót mert féltem hogy kamu rendőrők ezért vagy 10 percig győzködtek hogy nyissam ki tényleg rendőrők aztán azt mondták ha nem nyitom ki berúgják az ajtót. De azért még is csak nekem volt igazam , hogy nem nyitottam ki először nem tudhattam, hogy nem kamu rendőrők. Bár aztán ők is mondták, hogy nekem volt igazam, hogy nem engedem be őket elsőre.


19L


2012. okt. 26. 15:40
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
de nem akartam kinyitni és azt mondta nekem az egyik rendőr akkor berúgja az ajtót! ez így volt.. de mind1
2012. okt. 26. 15:54
 12/31 A kérdező kommentje:
mutatták az igazolványt, de manapság sose lehet tudni, hogy nem e hamis én meg nem tudtam..és féltem mivel elég vékony gyenge vagyok éjjel két férfival szemben állni akik azt követelik hogy nyissam ki az ajtót. hát ilyesztő volt
2012. okt. 26. 15:55
 13/31 A kérdező kommentje:
amúgy elterelés a büntetése mert kis mennyiségű fű volt nála. szóval fél évig ilyen beszélgetésre kell bemennie hetente.
2012. okt. 26. 15:56
 14/31 anonim ***** válasza:

Miért kéne értesiteni hozzátartozót? A rendőrség nem szociális hálózat. Mennyi idős az öcséd? Ha olyan fiatalka akkor hazaviszik.


Miért rugná be az ajtót, mi indokolja ezt? Házkutatás volt? Akkor ott kell állnia egy szomszédodnak is. Ez a sztori elejétől végéig hülyeség úgy ahogy van.

2012. okt. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu.. Több szempontból is gyanús a történet, mellesleg egy 19 éves lány nem így írna.
2012. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

red4me te elég buta vagy akkor.. tudod 16 éves és értesiteni kell egy nagykorút mert csak az hozhatja ki a rendőrségről és mivel én voltam itthon ezért az én adataimat adta meg a rendőrségen és ők kijöttek, hogy bevitték az őrsre és vgy hazaviszem vagy ott alszik egy cellában.

nemt tudom mi bajod az írásommal de mégis hogy ir egy 19 éves.

amúgy akkor ne higgyétek el mindenesetre ez történt

2012. okt. 26. 16:00
 17/31 A kérdező kommentje:
és, hogy hoznák haza. nem taxi a rendőrség ráadásul alá kellet írni egy papírt hogy én kihoztam panaszmentesen meg stb. járj utána. csak nagykorú hozzátartizóval hagyhatja el a rendőrséget egy kiskorú akit bevittek.
2012. okt. 26. 16:02
 18/31 Andizsuzsi ***** válasza:
Tegnap éjjel történt, de ma délután már tudod, hogy mi a büntetése? Ilyen gyorsan azért nem dolgoznak.
2012. okt. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
na ne mond már. akkor még is mennyi idő kell hogy megmondják neki hogy mit fog kapni te nagy okos. és nyugi a papirt nem küldték ki de bent mondták neki, hogy majd kell ilyen foglalkozásra járnia.
2012. okt. 26. 16:07
 20/31 anonim ***** válasza:
De ha téged nem érnek el akkor hivnak mást, nem megy ki hozzád a Gepárd kommandó és rúgja rád az ajtót, most tényleg hülyének nézel?
2012. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!