Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy is volt ez Szita Bencés ügy?

Hogy is volt ez Szita Bencés ügy?

Figyelt kérdés

sziasztok. Nagyon sajnálom ezt a kisfiút és nem értem hogy miért ilyen ez a világ valakinek hogy lehet ilyen mocskos a lelki ismerete? Azt tapasztalom hogy ha valakinek problémája van akkor megoldja azzal hogy megöl valakit. Elhiszem hogy a nőnek rossz volt hogy a pasijától elköltözött mert a kisfiúval nem állt úgy a családi béke, de most komolyan ezért megölni? szegény kisfiút meg is könnyeztem:( Szerintem butaság a halál büntetés, éljen jó sokáig , nagyobb büntetés az neki hogy mindenki a halálát kívánja és utálják őt. Azt nem értem hogy amikor a tv-ben láttam hogy eltűnt egy kisfiú akkor egy nő volt ott aki nyilatkozta hogy kérlek gyere haza, ha összevesztél valakivel nem haragszik rád senki, kérlek gyere haza- az a nevelőanyja volt és ez egy 'álca volt'? Vagy a kisfiú igazi anyja? Mert láttam a gyilkosról képet és amikor még nem tudták h gyilkolás volt csak az eltűnés akkor nyilatkozott a nő , hasonló volt az arca de nem emlékszem. Olyan furcsa ennek a nőnek nincs is gyilkos feje,szerintem kedvesnek tűnik némelyik képen és borzasztó hogy egy ilyen nő ölt..

16l


2012. nov. 5. 18:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

aki a tévében sírdogált, hogy gyere haza, az az igazi anya volt (nem a gyilkos)


de hát az sem törődött vele soha...

2012. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Másik hasonló kérdésben írtam, hogy szerintem a sztorinak a felét nem tudjuk. Tuti, hogy a nevelőfater is benne volt, az meg hogy kb minden családtagja egyből megy a kókuszba celebkedni undorító.
2012. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Ezt mondjuk én se értem, hogy gondolkozhat így egy papíron legalábbis embernek nevezhető valaki? Most ezt komolyan gondolhatja, hogy legyilkol egy gyereket, ez nem tűnik fel senkinek, majd él boldogan tovább, most már egy tehertétel nélkül? Az már eleve elképesztő, hogy foganhat meg az agyában, hogy az élettársához való visszaköltözés halvány reményében egy gyereket meggyilkoltat. És nem is akárhogy, tiszta fejjel, tudatosan, indulatmentesen, számításból, hetekig előkészítve, majd a végén hidegvérrel csapdába csalva a gyereket.


És később a nyomok eltüntetésében is tök béna volt, össze-vissza hazudott teljesen primitíven, azt mondta, ellopták az autóját, amivel a gyereket kereste, holott egyszerűen a gyilkosnál hagyta.


A gyilkosok lelki világát se értem, illetve azt még talán értem, hogy vannak, és mindig is voltak olyan lelketlen, kegyetlen emberek, akiket ilyesmire meg lehetett venni. Na de hát nem gondoltak a következményekre? Azért Magyarországon a legtöbb emberölés tettesét elfogják, pláne ha ilyen bénák és primitívek, mint ők voltak. A 200 ezer Ft-ról meg már hadd ne mondjak semmit!


A felbújtó nőben az külön döbbenetes, hogy teljesen normálisnak látszó, átlagos arc. Egy pillanatra elgondolkodtam azon, hogy talán több ilyen potenciális primitív gyilkos járkál körülöttem mint eddig gondoltam?

2012. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
igazatok van!
2012. nov. 5. 19:47
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
3/4 Egyetértek. Nálam ott dőlt be a csaj, amikor azt mondta, hogy a kisgyerek visszaszaladt a plázába valamiért, és négy ismeretlen férfival jött ki. Odaszólt a kocsiban várakozó mostohának, hogy ne aggódjon, nincs semmi baj. Na itt kész voltam. Te hagynád, hogy egy 11 éves gyerek elmenjen négy, általad ismeretlen felnőtt férfival? Hagyná ezt bárki is? Aztán kiderült persze, hogy a biztonsági kamerák nem vették fel sem a gyereket, sem a felnőtteket.
2012. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Tudom, népszerűtlen leszek ezzel, de szerintem kár ezen agyalni. A nyakam rá, hogy az orvosszakértők meg fogják állapítani, hogy a nő szociopata. Egy beteg ember. Normális lelkületű ember nem fogja megérteni az indítékait, mert tulajdonképpen "másik világban" él.
2012. nov. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Miért van az, hogy egyes ügyeket így felkap a média, míg másokról alig írnak? Naponta ölnek meg öregeket vidéken 200 forintért, és az bezzeg senkit nem érdekel.
2012. nov. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#7: Sajnos ez igaz. Gondolom, azok kevésbé színes történetek.
2012. nov. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha annyira megértőek vagytok ezzel a szörnyeteggel szemben, amit nem értek, akkor ezt olvassátok el!

A gyereket a mocskos banda ÉLVE temette le!

Én ugyanezt tenném mind a hárommal, félig agyonverve dobnám őket a több méter mély gödörbe és bulldózert állítanák rá, még véletlenül se áshassa ki magát egyik se. Ezek nem emberek, nem is állatok, nem is tudom, minek kellene nevezni a szadistákat.

2012. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2012. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!