Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy is volt ez Szita Bencés ügy?

Hogy is volt ez Szita Bencés ügy?

Figyelt kérdés

sziasztok. Nagyon sajnálom ezt a kisfiút és nem értem hogy miért ilyen ez a világ valakinek hogy lehet ilyen mocskos a lelki ismerete? Azt tapasztalom hogy ha valakinek problémája van akkor megoldja azzal hogy megöl valakit. Elhiszem hogy a nőnek rossz volt hogy a pasijától elköltözött mert a kisfiúval nem állt úgy a családi béke, de most komolyan ezért megölni? szegény kisfiút meg is könnyeztem:( Szerintem butaság a halál büntetés, éljen jó sokáig , nagyobb büntetés az neki hogy mindenki a halálát kívánja és utálják őt. Azt nem értem hogy amikor a tv-ben láttam hogy eltűnt egy kisfiú akkor egy nő volt ott aki nyilatkozta hogy kérlek gyere haza, ha összevesztél valakivel nem haragszik rád senki, kérlek gyere haza- az a nevelőanyja volt és ez egy 'álca volt'? Vagy a kisfiú igazi anyja? Mert láttam a gyilkosról képet és amikor még nem tudták h gyilkolás volt csak az eltűnés akkor nyilatkozott a nő , hasonló volt az arca de nem emlékszem. Olyan furcsa ennek a nőnek nincs is gyilkos feje,szerintem kedvesnek tűnik némelyik képen és borzasztó hogy egy ilyen nő ölt..

16l


2012. nov. 5. 18:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Ha annyira megértőek vagytok ezzel a szörnyeteggel szemben"


Mégis melyik hsz-ből szűrted ezt le?

2012. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy meg egy 11 éves gyerek miért használta a Faceook nevű közösségi oldalt? Elvileg 13 éves kor alatt tilos.
2012. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sok 10 éves gyereknek a szülő állítja be a Facebook fiókját. Amerikában ennél kisebb gyerekek is fent vannak rajta. Elméletben tilos, valójában mégis van ilyen.
2012. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Olyan furcsa ennek a nőnek nincs is gyilkos feje,szerintem kedvesnek tűnik némelyik képen és borzasztó hogy egy ilyen nő ölt..".

Miért, a gyilkosoknak feltétlenül rondának kell lenni?

Jól megjátszotta magát, de az is kiderült, hogy megátkoztatta valamilyen jósnővel a gyereket, de azt elfelejtette, hogy az ilyen átok visszaüt arra is, aki kérte.

2012. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

MInden gyilkosság undorító,és borzalmas!:(Az is az volt amikor a nő megszülte a babáját megölte és a fagyasztóba tette.Azt nem kapta fel a média.Elítélem a médiát,hogy már szenzációt és pénzt akarnak csinálni ennek a kisfiúnak a halálából.

Na remélem az a 3 nyomorult is a börtönben rohad élete végéig.

2012. nov. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2012. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Remélem most a temetés után békén hagyják a gyereket nyugodni,és nem erről fog szólni miden híradó,fókusz,aktív és az Újságok...
2012. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De ezt a három szadista őrültet nem lehet elfelejteni!
2012. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!