Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy bánnak a rabok és az...

Hogy bánnak a rabok és az őrök az olyan gyilkosokkal, mint a Szita Bence nevelőanyja?

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert dühít, hogy ilyenre képes egy ember, megölni egy ártatlan gyermeket és remélem, hogy az ilyen embereket kikészítik a börtönben. Kevés lenne neki egy életfogytiglan tartó börtön, remélem, hogy megőrül.
2012. nov. 6. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"A börtön hierarchia legalján a legmélyebben azok vannak akik gyermekek sérelmére követtek el bűncselekményeket.Ő róluk elmondhatjuk ,hogy semmilyen kíméletre nem számíthatnak a börtönben ,tehát a börtöntársai,ahogy tudomásukra jut,hogy -és egy börtönben mindig tudomásukra jut-, a társaknak,hogy mit követett el a hozzájuk újonnan érkező elítélt ,szinte minden percét megfogják keseríteni" Bátyi Zoltán szakíró nyilatkozta tegnap az RTL híradónak.


[link]


Továbbá azt is elmondták,hogy a nők különösen kegyetlenek egymással.


(A videó megnyitása egyeseknek okozhat bonyodalmakat ezért írtam le)

2012. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában az ilyen gyilkosok hírneve előbb odaér a börtönbe, mint ő maga. A börtönben amúgy is a gyerekgyilkosokat, gyerekbántalmazókat kedvelik a legkevésbé. Szerintem a rabok tudni fogják, hogy hogy csinálják ki, és azt is tudom, hogy ilyen esetekben az őrök "becsukják a szemüket" vagy "épp nem láttak semmit".
2012. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A pedofilokat, és a gyerekbántalmazókat szeretik a legjobban bent. A gyerek még bent is szent és sérthetetlen.
2012. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont a bántalmazások miatt az ilyeneket elkülönítik. (Bár attól még nem ússzák meg teljesen a benti erőszakot.)
2012. nov. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Remélem most mindenki nyugodtan fog otthon aludni... Grat. a lelki üdvösséghez.

De most komolyan, tényleg az fog okozni neked megnyugvást, hogy bent majd jól elverik? Bár én nem csodálkozom, hogy ha ilyen világban élünk.

2012. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
84%

Ma olvastam, hogy Bence nem a fél órás kínzásba, nem az arcát és testét érő vágásokba, ütlegelésekbe halt bele, hanem élve dobták a megásott gödörbe és megfulladt.

Édesanya vagyok, pici gyermekem van és azt gondoltam, az anyai örömök mellett más nem fog boldoggá tenni, de most úgy érzem, igen... boldoggá tesz a tudat, hogy minden nap a halálért fog könyörögni Bence gyilkosa, mert megverik, megalázzák, tönkreteszik. Éljen sokáig a gyilkos és szenvedjen.

2012. nov. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Levka Reina válasza:
100%

5/6!

Alaphelyzetben igazat adok Neked, általában mindenkiben keresek valami jót, valami mentséget, és én is sajnáltam mindig azokat is, akiket halálra ítéltek és kivégeztek - belegondoltam az utolsó napjukba, utolsó órájukba...

De ebben az esetben másképp érzek. Túl friss még... És az a kisfiú mit élhetett át? Érdemel irgalmat, aki erre képes volt?

Kérdezőnek: Az őrök munkájuk szerint fognak eljárni, az a kötelességük és nem tehetnek másképp. Ha beteszik a a romák közé, akik a vagyont nem tisztelik, ezért vannak közülük sokan börtönben, de a gyerekeket többnyire nagyon szeretik - akkor bekerül a saját,m személyes földi poklába, ahogy megérdemli.

Én csak attól félek, hogy még a végén megbundázzák, hogy elmebeteg, és akkor az IMEI-be viszik és egy idő után kiengedik... Remélem, hogy NEM!

2012. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 5.! Igen, nyugodtabb lennék, ha tudnám, hogy legalább negyed annyit szenvedne, mint a Bence. Semmiről nem tehetett az az ártatlan gyermek és így megkínozni....én is megkínoznám a gyilkosát, na akkor még nyugodtabb lennék.
2012. nov. 10. 13:58
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel, hogy mennyit szenved. Az már az ő dolga és engem nem érint, meg titeket se. Szegény Bencén már nem segítünk ezzel... Az életfogytiglan sem azért van, hogy büntessen, nem is azért, hogy rehabilitáljon, hanem egyszerűen azért, hogy távol tartsák a veszélyes egyéneket a társadalomtól és megóvjanak bennünket.


Ezért úgy gondolom, hogy a gyilkosokat és az anyát a lehető legrövidebb úton meg kell semmisíteni. azután nem árthatnak másoknak és nem is kell eltartani őket. A halálbüntetésnek pedig nincs visszatartó ereje. Ha valakiben megvan a hajlam, hogy elkövessen egy olyan bűnt, amiért halál járna, akkor ő már olyan elborult elméjű, hogy nem is fogja fel a büntetése súlyát, ígyis úgyis megtenné. Az ilyen egyének veszélyt jelentenek ránk, békés polgárokra.

2012. nov. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%

Ennél nagyobb örömöd ne legyen az életben, kérdező.


szánalmas vagy

2013. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!