Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Élve temettél el Szita Bencét?

Élve temettél el Szita Bencét?

Figyelt kérdés
Komolyan,én eddig nem értem rá foglalkozni ezzel az üggyel,de most hallottam és azért ez mélységesen felháborít. Milyen emberek az ilyenek?
2012. nov. 9. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
2012. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tömören annyit, hogy a boncolóorvosok állapították meg, a máj állapotából, hogy a fiú még élt mikor eltemették.
2012. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Mindig voltak ilyenek, és mindig lesznek is. Konkrétan lesz@rom az ügyet.
2012. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát hidd el nekem is van más gondom is,csak kicsit sokkolt ez a hír így belegondolva. Persze vannak és lesznek is gyilkosságok,de ez már tiszta Amerika!
2012. nov. 9. 18:28
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
2012. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Panda Péter ***** válasza:
50%
brutalitás eddig is volt (itthon is) és ezután is lesz, csak szerencsétlen Bándy Kata (RIP) óta nagy divat lett a médiában meg a fészbúkon marha nagy nyilvánosságot csapni minden halálesetnek.
2012. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem akár hogy is, de az ilyen ember még kötelet sem érdemel, mert 5 perc szenvedéssel vége. Ezeket minimum máglyára kéne tenni. De csak kis tüzet csinálni, hogy sokáig égjenek. Ez már nem emberi tulajdonság. Ha ezt a nőt meg 2 hajléktalant életfogyttal (esetleg még annyival se) elintézik, akkor az szégyen lesz mind a magyar kormányra nézve, mind az EU-ra. Jó, persze nem azt akarom én sem kivégezni, akit pl évekig molesztál az apja, aztán megunja, és konyvakéssel fejbeszúrja, és meghal. Hanem aki élvezetből, brutálisan gyilkol, és persze nem azért, mert valaki éjszaka meglátogatta, ő meg adott neki egy head shout-ot.

Szóval szerintem a minimum lenne, hogy az EU támogatná, hogy ilyen aljas dögöket ne etessenek a nép pénzén, hanem intézzék el. Bár nem bánnám, ha ásóval félholtra vernék, majd élve eltemetnék őket.

2012. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Akik ennyire a "leszarom, hogy mi történt" típusú válaszokat adják, azok belegondoltak már, hogy ilyesmi az ő hozzátartozóikkal, vagy akár velük is megtörténhet?

Erről a gyilkosságról eddig is az volt a véleményem, hogy egyszerűen visszataszító és embertelen, de most még inkább az. Egyszerűen undorító, amit tettek, és aki ilyet csinál, az nem érdemli meg hogy éljen.

2012. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

"Akik ennyire a "leszarom, hogy mi történt" típusú válaszokat adják, azok belegondoltak már, hogy ilyesmi az ő hozzátartozóikkal, vagy akár velük is megtörténhet?"


Akkor nyilván megrázna. De nem értem a kapcsolatot a két dolog között.

2012. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Panda Péter ***** válasza:
76%
hóóó, azt egy szóval sem mondtam hogy leszarom! viszont valszeg annak sem örülnék, ha egy hozzátartozóm halálán a hetekig csámcsogjon a bulvársajtó.
2012. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!