Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Élve temettél el Szita Bencét?

Élve temettél el Szita Bencét?

Figyelt kérdés
Komolyan,én eddig nem értem rá foglalkozni ezzel az üggyel,de most hallottam és azért ez mélységesen felháborít. Milyen emberek az ilyenek?
2012. nov. 9. 18:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szükségetek van még néhány évre, hogy visszaköveteljétek a halálbüntetést. De higgyétek el, egyszer még fel fogtok nőni a feladathoz.
2012. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Panda Péter ***** válasza:
100%
a bosszúvágy kielégítésén kívül az sem oldana meg semmit.
2012. nov. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én támogatom a halálbüntetést, de attól még irritálhat, hogy médiaüzletet csinálnak egy gyilkosságból. Gyászoljon a család, de engem hagyjanak ki belőle.
2012. nov. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%

"Akik ennyire a "leszarom, hogy mi történt" típusú válaszokat adják, azok belegondoltak már, hogy ilyesmi az ő hozzátartozóikkal, vagy akár velük is megtörténhet?"


Na, most aztán nagyot mondtál! Menj vissza blikket olvasgatni...

2012. nov. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%

oh-oh-oh Ha tudnád milyen kegyetlenségek történnek a világban, ráadásul legálisan, mert arra hivatkoznak, hogy háború van, vagy háborús bűnösök...

Hiába hozzák vissza a halálbüntetés, az igazi büntetés az, hogy emberként kell élnünk/halnunk.

2012. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!