Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség tényleg figyeli a...

A rendőrség tényleg figyeli a facebookot, a magánbeszélgetéseket is?

Figyelt kérdés
Mióta ezt hallottam, ezen gondolkozom, hogy mivan ha az én erotikus beszélgetéseimet olvasgatja valaki, meg egyéb ciki témákat amiket beszélgetek chaten. Persze tudom hogy ez senkit se érdekel, hanem mondjuk drog meg terror ügyeket keresnek. De attól még ez elég kínos, ha bárki elolvassa.
2012. dec. 11. 14:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Sőt még a GYK-t is!!!
2012. dec. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Megoldás: ne perverzkedj neten.
2012. dec. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 ZETAS ***** válasza:
71%

A magyar rendőrségnek nincs hozzáférése a Facebookos magánbeszélgetéseidhez. Amit az üzenőfalon osztasz meg, azt csak akkor látja külső, általad nem ismert személy, ha úgy állítod be a menüpontokban.

Arra, hogy szerveroldalon (USA) betekintést nyerjenek a privát beszélgetéseidbe ahhoz alapos indok és nemzetközi szálak kellenek. Ha pl.: kiírod: "fejbelőném OV-t" attól még nincs a rendőrnek egy ELOLVASOM A PRIVÁT ÜZENETEIT menüpont. Nyomozást kell indítania stb stb

2012. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pontos választ.

Miért hol perverzkedjek? Lány vagyok. :)

2012. dec. 11. 14:30
 5/15 kovpet ***** válasza:
79%
Dehogy, nincs is ilyenre kapacitásuk és sem műszakilag sem jogilag nem is lehetne ezt megtenni.
2012. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tényleg.
2012. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Komplikato ***** válasza:
Ha ezen aggódsz, akkor használj olyan programot ami privát chat csatornát tud csinálni és még titkosítani is tud. vagy menj fel egy MMO játékba és ott beszélgessetek, sok sikert bárkinek aki megtalálja a napi több milliárd üzenetből a tiéteket ...
2012. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem kell azt megtalálni, csak írni kell egy programot ami figyeli a szavakat, és ha kellően sokszor szerepel, akkor emberi átvizsgálásra javallotnak megállapítani, és egy igazi emberrel elolvastatni
2012. dec. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 kovpet ***** válasza:

#8: Lehet két kérdésem?

1. Hol vannak a fb szerverei?

2. Milyen protokollt használ a facebook?


Ha kicsit is képben vagy, akkor tudod, hogy így a lehetetlennel határos az adatfolyam elemzése.

A két végpont valamelyikén lehet csak. Az egyik a felhasználó gépe, a másik a facebook.


Mindkét oldalt csak akkor "ad" információt, ha NAGYON nagy munkát fektetsz bele. Az useréhez informatikai munka kell, a FB-hoz meg jogi. Ezt csak akkor teszik bele, ha komoly okuk van (ha egyáltalán).


Tehát az, hogy a kérdező "erotikus beszélgetéseit" nem olvassa senki, az 100%. Hacsak nem politikus a kérdező és nem akarja kompromittálni egy érdekcsoport, vagy valami hasonló kaliberű.

2012. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Miért hol perverzkedjek? Lány vagyok. :)"

Hát nem erre való a GyK?

2012. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!