Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség tényleg figyeli a...

A rendőrség tényleg figyeli a facebookot, a magánbeszélgetéseket is?

Figyelt kérdés
Mióta ezt hallottam, ezen gondolkozom, hogy mivan ha az én erotikus beszélgetéseimet olvasgatja valaki, meg egyéb ciki témákat amiket beszélgetek chaten. Persze tudom hogy ez senkit se érdekel, hanem mondjuk drog meg terror ügyeket keresnek. De attól még ez elég kínos, ha bárki elolvassa.
2012. dec. 11. 14:14
1 2
 11/15 mr.brown ***** válasza:
hát pl nálam perverzkedhetnél, itt nyugis minden :D:D Jó csak viccelek mert aztán a végén még tényleg lekapcsolnak valami figyelőszervezetek valami mondvacsinált dologért.
2012. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Az aki azthiszi, hogy a rendőrség, információs hivatal, vagy az NNYI ne tudná betörni egy facebookos oldalra, az tévedésben él. És bizony, ezt kevesebb mint 40 mp alatt teszik, de ezt egy kezdő egyetemi műszakis számtekes hallgató is megcsinálja.... Szerinted a NATO katonáknak (belértve a magyar honvédséget) mért nem lehet facebookos accountjuk? Mert minden adatod fotód és
2012. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%
Személeyes bejegyzéseid, vagy jelen esetben privát üzeneteidet gond nélkül le tudják követni, és sajnos nem csak a rendőrség, hanem a hackerek, crackerek is... És a facebook nem tehet semmit....
2012. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj...még a crackerek is? Durván hangzik kérdező, én félnék! Nehogy feltörjék a fosbúkod és felrakják rá a Far Cry 3 legújabb patchének a crackjét....
2012. dec. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Quegmire válasza:
nem figyel a magyar rendőrség semmit ne aggódj :D ha chat-en akarsz perverzkedni írj privit :D
2013. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!