Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek a Bándy Kata...

Szerintetek a Bándy Kata gyilkosság ügyében alapos munkát végzett a rendőrség? Ha igen akkor miért nem hsizi el sok ember ezt a vaerziót amit a gyilkos mond?

Figyelt kérdés
Tudom elég sokat foglalkoztak a dologgal és minden honnan ez folyt.De én olvasgattam itt ott fórumokon és írásokat és a legtöbb ember véleménye az hogy valami nagyon nem kerek a dologban és hogy nem ez a valóság amit állítanak.Neked mi a véleményed erről?
2012. dec. 19. 15:41
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

ma 13:01


3 verizó van ha igaz a dolog.Vagy stokcholm szindróma alakúlt ki de az kizárt mert ahhoz több idő kell..hogy elkezdjen (érezni) a támadó íránt.

Vagy pedig stressz és pánik alakúlt ki nála,vsizont ha pánik akkor viszont menekűlt volna vagy valamit csinált volna.

Vagy hagyta magát a bizalmába férkőzni és azt gondolta hogy a pszichológiai tudásával megtudja győzni vagy kedvességével leszerelni esetleg.És ha igaz ez a verzió akor én az utóbbira gondolok

Én nem látom hogy hibázott volna,mindenki másképpen reagált volna.Nyílván azt gondolta pszichológiai tudásával letudja őt szerelni.Sajnos az igaszság nem derűl már ki..

2012. dec. 21. 13:12
 22/30 anonim ***** válasza:

"Mindig a fennálló renszer mondja meg az embereknek, mi az IGAZSÁG!"


Egyszerűbb ezt mondani, mintsem utánanézni, hogy mi is történt valójában. Még a végén kiderülne, hogy mégis úgy volt, ahogy "a rendszer" állította!

2012. dec. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

"Vagy pedig stressz és pánik alakúlt ki nála,vsizont ha pánik akkor viszont menekűlt volna vagy valamit csinált volna. "


Nem értek veled egyet mivel ha valaki bepánikol akkor kicsi az esélye , hogy menekült volna .


Általában az emberek leblokkolnak az ijedségtől és ilyenkor tehetetlenek .


Például én biztonsági őrként dolgozom . Az egyik munkatársamat 5 éve megtámadták gázpisztollyal és ő is leblokkolt akkor és nem tett semmit , pedig ott volt az oldalán a csőre töltött fegyver . Hiába lőtt már a támadás támadás előtt több ezret de stressz hatására akkor le blokkolt .

Vagy én voltam FBI kiképzésen Budapesten és amikor ott egymásra kellett lövöldözni ( gyakorló fegyverrel , olyan mint az igazi , csak nem fém lövedéket lő ki , hanem szappan szerűséget ) . Akkor amikor rajtam volt a sor akkor bevallom őszintén én is leblokkoltam amikor emberre kellet lőni és lőttek rám . Hiába tudtam , hogy nem fog meghalni vagy komolyabb sérülést okozni ( azért szép lila foltot hagyott amikor eltalált ) .


Az , hogy pszihologus volt az nem jelent semmit . Attól ő is egy átlagos ember volt és stressz hatására mindenki le blokkol .

Például este egy sötét utcán odalépnék hozzád és kést fognák rád , te is megdermednél az ijedségtől .


Amúgy meg szerintem jó munkát végeztek a nyomozók .

A helyszín alapján könnyen meglehet mondani , hogy ott ölték-e meg . Például vérnyom , vér mennyisége .

Azt az illetőt is könnyen meg lehet mondani , hogy ki tette az új lenyomat , déenes , lábnyom alapján .


De tényleg elítélték már azt a b@rmot aki tette ?

Én biztosan már kötelet raktam volna a nyakára . Függetlenül attól , hogy C típusú állampolgár .

Az összes ilyen gyilkos simán megérdemelné a kötelet szerintem .

De az egész magyar büntető törvény úgy el van b@szva ahogy van és már majdnem a bűnözőket védi .

Például kirabolnék egy bankot és ellopnák száz milliárd forintot . A pénzt eldugom és ha megfognak max kapok 5 évet és a pénzt nem találják meg . Akkor vígan leülöm az éveimet és utána boldogan élhetek a halálomig a lopott pénzel .

Vagy megöl valaki egy ember és 6 év múlva szabadlábon ? Én úgy kezdeném , hogy 15 év a minimum és halálkáig a tett súlyosságától függően .

2012. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Attól ő is egy átlagos ember volt és stressz hatására mindenki le blokkol .

Például este egy sötét utcán odalépnék hozzád és kést fognák rád , te is megdermednél az ijedségtől .


Ez nem kérdés számomra.Ez nyílván való hogy így van a legtöbb embernél.Az érdekesség az a dolgoban hogy állítólag a lakása környékén találkozott a mocsadékkal ami a helyszíntől 1 km-re van kb.Na már ha ott elkezdett erőszaksoskodni esetleg akkor az idő alatt ki kellett volna tisztulnia a tudfatának és valamit csinálnia kellett volna.Nem tudom számomra ez szomorú tény hogy sikerült annak a mocsoknak csabdába csalni...azon a szakaszon állítólag teli van kutyákkal és több ablak is nyitva volt mert azon az éjszakán 30 fok környékén volt és senki nem hallott semmit.Pedig az ott lakók szerint már akkor is ugatnak a kutyák amikor valaki csak elmegy arra fele,de semmi hangot nem hallottak.

A cigány tetü elmondása szerint a lány elsétált vele odáig..ezt te el akarod hinni?Számomra ez annyira hihetetlen..

2012. dec. 22. 18:31
 25/30 anonim ***** válasza:
Persze , hogy nem hiszem el , hogy elment vele . Szerintem leütötte és úgy vitte arra a helyre ahol megölte .
2012. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Érdemes meghallgatni 3:40 től hogy a byomozó is aki nyílván sokat látott már az élete során hogy ő mit mond.Egyszerűen azt mondta a cigány hogy oda sétált vele és ezek elhitték..érdemes 3:40 nél bele hallgatni mit mond..


http://www.youtube.com/watch?v=iUhRSkU9Bfk

2012. dec. 22. 18:58
 27/30 anonim ***** válasza:

[link]

Na tessék, méghogy nem a mindenkori politika irányítja, mondja meg az igazságot!

Kár volt lehurrogni, amikor korábban ezt írtam! Itt bizonyosan az igazság derült ki?

2012. dec. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Bajer ***** válasza:
A gyilkos azt állítja, egy ideje már ismerte Bándy Katát. Hazudik, de ha sikerült volna ezt bedumálnia az ügyésznek, azzal sem ért volna el semmit, hiszen a nemi erőszakot halottkém igazolta. Akár régi ismerős, akár nem, a nemi erőszak és gyilkosság már tény. Mivel büntetett előéletű, valószínűleg súlyosbítást kér az ügyész, semmi enyhítő körülményről nem tudok. Amúgy meg az apám szociális munkás hajléktalan szállón és találkozott a gyilkossal tavaly nyáron. Megjegyezte a gyilkos pofáját (a nevét nem mondta meg) mert nagyon tetű módon viselkedett és mivel nem hajléktalan, kiküldte a szállóból. Talán kereste egy spanját a szállón.
2013. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Az orvos szakértő azt igazolta, hogy nem történt nemi erőszak. Nem ártana érthetően elolvasni a cikkeket, ha már ennyire beleássa vki magát
2013. febr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos a végén kiderül, hogy az ártatlan/ Most már halott/ bárány, sem az akinek hittük! Mi van, ha kicsit-nagyon piásan önként ment el a gyilkosával, de ott akkor már meggondolta magát és ez lett a veszte?
2013. febr. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!