Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen végzettséggel lehet...

Milyen végzettséggel lehet elhelyezkedni rendőrkapitányságokon?

Figyelt kérdés
Az NKE-re szeretnék jelentkezni igazgatasrendészetre, de mivel tudom, hogy nagyon nehéz bejutni, B tervként más szakokra is szeretnék felkészülni. Ugyanitt indul igazgatásszervező alapszak, ami civil képzés, tehát az elhelyezkedés sem garantált. Régi álmom, hogy rendőrségen dolgozzak, habár tudom, hogy ez a munka nem leányálom. Mindenképp szeretnék felsőfokú végzettséget, ezért nem jelentkezek rendészeti szakközépiskolába, talán csak akkor, ha már tényleg nincs más lehetőség, vagy már van diplomám. Ezért lennék kíváncsi, hogy milyen szakot tudnék még ezen a területen hasznosítani.
2013. jan. 2. 20:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Azt megkérdezhetem, hogy ti rendőrök vagytok?
2013. jan. 5. 10:20
 12/12 anonim ***** válasza:
karika07 ebben tökéletesen igazad van. Csak sokkal könnyebb elvégezni egy rtf-t egyből érettségi után, mint később mikor már az ember kijött a tanulásból.., munka mellett, meg ki tudja lesz e kedve végigcsinálni munka mellett 3 évet..
2013. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!