Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Késsel fenyegetve egy 93 éves...

Késsel fenyegetve egy 93 éves bácsit fosztott ki két tizenéves (14 és 15) suhanc (nem svédek). Két Iraki megkéselt egy magyar fiatalt. Hová züllik még ez a társadalom?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 18:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
50%

Lemaradtam valamiről? Edig nem késeltek meg senkit?


Egyébként nem ez a züllöttség jele, hanem az, hogy a körülötütk lévők nem védik meg a bajba jutottat.

2013. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hasonló eset volt, amikor szintén ennyi idős suhancok hasonló eszközzel vették el a 70 éves egyedülélő nagymamámtól a nyugdíját.
2013. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
2013. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
39%
Letelt már a 2 hét nem? Vagy még el sem kezdődött?
2013. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"köszönjük az ügyeletes "két hetes" hozzászólónak, hogy építő jellegű hozzászólásával emelte a beszélgetés színvonalát! :)"


Mert ehhez szerinted mit lehet még hozzáfűzni? Csak nem "rokon" vagy? :D

2013. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Védje meg magát mindenki.

Nekem,ha kélssel jönnének,lerúgnám mint a kutyát.

ááá..emberek...

2013. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
56%
93 éves bácsi biztosan meg tudja védeni magát.. Vagy maradjon bent a négy fal között ennyi idősen?
2013. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Nem tudom hová fajul...de ez nem is a bűnözők hibája hanem azé akik adják alá a lovat hisz úgysem tesznek ezek semmit, csak hány embernek kell még szenvedni ártatlanul??
2013. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd az ilyen senkiházikat, aki 14-15 évesen 93 éves bácsit fenyeget késsel megfogják, és úgy elverik, hogy a szar kimegy belőlük, akkor. Meg ha nem ilyen külföldi keselyűk lesznek a nyakunkon. Mit keresnek itt Irakiak?

Le kéne sz.rni a ZEU-t és nem szarozni azzal, hogy jajj, szegény gyereknek nincs pénze kajára, azért rabolta ki a 93 éves kisnyugdíjas öreget. Régen is meg oldották, levágták a kezét. Persze nem kéne csonkolni meg hasonlók, de ha bebizonyítható hogy ki volt, azt meg kell büntetni, és nem a luxusbörtönnel! Korbácsolják meg vagy valami. De csak kérdezzük meg Biszku Béla bátyánkat, tudna mesélni dolgokat, amikor rugalmas bottal verte az AVH az ember talpát, hogy vallja be, amit egyébként meg se csinált.

A leghatásosabb lenne, szerintem. kétszer jól elvernék, nem lenne kedve, ha mégis meg érvényes a három csapás törvény.

2013. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem,ha kélssel jönnének,lerúgnám mint a kutyát. "


Ha ekkora ász vagy mért nem járőrözöl a cigánytelepeken?

2013. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!