Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért van az, hogy a rendőrök...

Miért van az, hogy a rendőrök csak a szájukkal mondják, közben nem is azt teszik amit mondanak?

Figyelt kérdés

A rendőrség mindig csak mondja,hogy ők segítenek a bajba jutottakon és a hajléktalanokon. A police.hu lapon is számos olyat írtak,hogy gondoskodtak a hajléktalan biztonságba helyezéséről stb.

Tegnap a két szememmel láttam a nyugati pályaudvarnál ahol feljövünk a metrótól,a skála oldalán,na ott szoktak állni a járőrök tegnap is ott álltak,arrébb meg 30-40m-re ott feküdt a földön egy hajléktalan és nem intézkedtek a rendőrök csak ott álltak a metrólejárónál mint egy fa.

Na ennyit a rendőri segítségről.

Vagy én intézkedjek esetleg?,én csak egy járókelő voltam,esetleg lehetett volna szólnom a járőrnek,hogy menjenek már és intézkedjenek akkor de nem szóltam,mert,ha a rendőrök ennyire okosak akkor vegyék észre maguktól.

Te mit gondolsz erről?



2012. dec. 22. 17:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Undort érzek, ha rendőrt látok. Egyátalán nem kedvelem őket, kerüljük egymást, ez így mindenkinek jó. Nem hiszek benne, hogy ők jó szívvel bárkin is segítenének. Természetesen szükség van karhatalomra, kell, hogy valaki foglalkozzon a bűnözők üldözésével, de én bizalmatlan vagyok velük akkor is.
2012. dec. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát nem is sokra valók a segítségnyújtásban csak bírságolnak,ha nincs a bicajon hátul vörös fényjelző.
2012. dec. 22. 17:39
 3/17 anonim ***** válasza:
A rendőr sem mind egyforma.Van, amelyik segít a hajléktalanon, van, amelyik nem.Ők rendőrök, nem szociális munkások...
2012. dec. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Csak érted akkor legalább ne rajoljanak azzal nyílvános cikkben,hogy segítettek a rendőrök.
2012. dec. 22. 17:42
 5/17 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy tíz pecel előtte nem kérdezték meg az embert hogy gondoskodjanak-e az elszállításáról?ha ö nem akarja akkor a rendőr semmit nem tehet.ha tudatánál van és nem kér segítséget akkor semmit nem tud tenni...
2012. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
De az a cikk nem az egész rendőrségre vonatkozott, hanem konkrétan arra az egy vagy két darab rendőrre, akik (kivételesen) segítettek.
2012. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
áááá,nincs itt igazság a rendőröknél sem,de köszi a válaszokat.
2012. dec. 22. 17:56
 8/17 anonim ***** válasza:

Van egy rendőr ismerősöm. Nagyon sokszor meséli, hogy télen amikor bejönnek a nagy hidegek, mennek a hajléktalanokhoz szociális munkásokkal együtt, hogy rábeszéljék őket, hogy menjenek szállóba, vagy a szokásos helyre ahová a hajléktalanok mehetnek. 20 hajléktalanból 5 fogadd el segítséget. A többi hogy kedvesen hl durván de elzavarja a rendőrt és a szociális munkást is. Nem hajlandón szállóba menni, inkább maradnak a híd alatt. Ilyenkor egyik rendőr sem tud mit tenni,csak annyit, hogy másnap első útjuk odavezet, hogy megnézzék túl élték a hideg éjszakát.. Jó magam is voltam egyszer velük egy ilyen körúton. Volt hogy a hajléktalan nem hitte el hogy egy rendőr és szociális munkás beszél hozzá. Fejébe vette, hogy csak a jó helyét akarják ellopni tőle,és a hölgyet aki velünk volt kis híján leköpte..

Kedves kérdező.

Legközelebb menj oda a rendőrökhöz és kérdezz rá miért nem segítenek. Az is lehet hogy már többször próbálkoztak sikertelenül. Vagy menj oda te a hajléktalanhoz, és kérdezd meg tőle, hogy miért nem megy hajléktalanszállóba.. Ha kedves a hajléktalan elmeséli neked. Ha egy idegbeteg akkor ne csodálkozz ha anyázni kezd..

Nem kell szidni a rendőröket.. Vannak akik tényleg végzik a munkájukat.

2012. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nah jó ez is igaz..
2012. dec. 22. 18:33
 10/17 anonim ***** válasza:
A szájukkal mondják? :O
2012. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!