Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök követnek? (többi lent)

Rendőrök követnek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kb 1 éve igazoltattak a rendörök cival kocsiból és az egyik fotozott mikor nem figyeltem hallottam és azóta mindennap jön utánnam egy furgon mindehol ott van és emberek figyelnek és telefonálnak az utcán és mindehol ott vannak Tegnap voltam Pesten ott volt ugyanaz a kocsi és ugyanazok az emberek.... kik ezek? meg akarnak ölni? 17 éves vagyok
2012. dec. 7. 21:00
1 2 3 4
 1/37 Takumi ***** válasza:
77%
Meg fogsz halni.
2012. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy... csak tudod nem tudom te mit csinálnál ha 1 éve ez van már az utcára is félek kimenni
2012. dec. 7. 21:03
 3/37 Takumi ***** válasza:
91%
Na figyelj a rendőrség nem követ!!! Szerinted miért követnének? Díler vagy? Még akkor sem követnek.... Félsz odamenni hogy megkérdezd mivan?
2012. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se diller se semmi Figyelj régebben voltak balhés haverjaim de már nem haverok mert ábasztak és egy csomo minden ügyben bent voltak? egyik nap jöttem haza éjjel akkor rendör autot láttam jönni utánnam a házig akkor ki követ Maffia?
2012. dec. 7. 21:17
 5/37 anonim ***** válasza:

Hogyha akarnak valamit megtudod.

Ne parázz, üldözési mániád van. Nekem is van egy pici ,de szerencsére elnyomtam:)

2012. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
De ma is jöttem haza és itt állt a kocsi és ha egyik nap kinyirnak? akkor? vagy elrabolnak?
2012. dec. 7. 21:22
 7/37 Takumi ***** válasza:
Sok filmet nézel. Maffia mit akar tőled?
2012. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Nem nézek ilyen filmeket én nem tudom mit akarna megölni? vagy mit?
2012. dec. 7. 21:25
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha csaj vagy akkor meg akarnak dugni, ha pali, akkor meg kell a veséd nekik. Mit kell ezen ennyit lovagolni?
2012. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim válasza:

Nyugi, nem fognak kinyírni. :)

Nem ölhet meg csak úgy. Meg amúgy is, miért tenné?

2012. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!