Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök szoktak nyilvánosan...

A rendőrök szoktak nyilvánosan cigányozni?

Figyelt kérdés

Ma a Blahán jöttem fel az aluljáróból mikor egy srác mellől két roma egyén lépett el, s még az egyik visszafordult és odaszólt neki,hogy "k.anyádat" és jót nevetve, mentek tovább (tehát gondolom kötekedtek valamit) aztán előttem mentek mikor valaki szólt,hogy "Uraim legyenek szívesek egy pillanatra" (többen is hátranéztek kivétel a cigányok -én is hátrafordultam)...és két rendőr volt a srác pedig mellettük állt (akivel a cigányok kötekedtek) aztán mivel a romák mentek tovább a rendőr azt mondta hogy "A piros és fekete kabátos cigánynak mondom" ,az egyik hátrapillantott majd elégedetten konstatálta ,hogy "Mi romák vagyunk" aztán az egyik rendőr odakocogott megkopogtatta az egyik vállát majd közölte,hogy a fiatalember azt állítja,hogy maguk ketten eltulajdonították az értéktárgyait, persze ők rögtön "Mi,dehogy összekever, kutasson át" blbla és én mentem tovább.

Ebbe semmi érdekes nincs, mindennapos dolog, csak engem meglepett ez a cigányoknak mondom szöveg a rendőrtől.Ők ezt így mondhatják?



2012. dec. 4. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szoktak.

Én láttam már durvábban cigányozó rendőrt is.

2012. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

"Ők ezt így mondhatják?"


Egy normálisan működő országban a cigány első nyikkanására a rendőr belecsavarta volna a betonba. Esetleg a tetten ért rablók menekültek volna, aminek a vége szintén az lett volna hogy a földön végzik. És normális országban az emberek nem pofáznak vissza a rendőrnek.


Sztem nem a "cigányozással" van itt probléma.

2012. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Mukedli 89: Erről van szó.
2012. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem trükkösen lopták meg és csak később vette észre (bár talán gyanította csak nem mert szólni) és ezért is voltak olyan nyugodtak a kedves honfitársaink, s ezért sem futva menekültek, ám szerintem az uraim megszólításkor már sejtették,hogy nem oké minden.Na meg elég pofátlan volt az is,hogy "Mi romák vagyunk" szóval...de hát ők ilyenek.
2012. dec. 4. 22:06
 5/11 anonim ***** válasza:

ma 21:56


Ahogy mondja!

2012. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így mondhatja simán és ez nem számít cigányozásnak. Az számítana annak, hogyha azt mondod, hogy "Büdös cigány", vagy ilyesmi, de ebben nincs semmi.
2012. dec. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bizony szoktak,még magyarozni is:)
2012. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmi nincsen benne. A cigányokat nem lehet másképp nevezni ha azok. Különben semmi sértő nincsen benne, csak nekik jár folyton érte a pofájuk. Ugyan olyan az, hogy a cigányra mondod hogy cigány, mintha a magyarra azt mondod hogy magyar.
2012. dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A cigánynak az a neve, hogy cigány. Hogy hívják, kismukknak?
2012. dec. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sőt németezni is szoktak, ha az elkövető német. Elképesztő, hogy mennyire átmosták az agyakat már. A cigányokat magyarul cigánynak hívják, a roma cigányul férfiembert jelent.
2012. dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!